Efsane Cuma İndirimleri Harika Günler Kampanyası

PASAJ İLE
DÜNYALAR
SENİN OLSUN

Yüzlerce elektronik üründe
Kaçmaz İndirimleri
seni bekliyor.

Hızlı Kargo

Stoklarla sınırlı fırsatların bitmesine

0 0
Gün
:
0 0
Saat

500 TL ve üzeri peşin
alışverişlerinizde
750 TL'ye varan hediye çeki!

En popüler dijital ürünler
şimdi Turkcell Pasaj'da!

Harika Günler Çok Yakında Pasaj’da

Efsane Cuma indirim günlerine olan ilgi her yıl giderek artıyor. Her sene Kasım ayının son cuma günü olan Efsane Cuma indirimleri kullanıcıların ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla satın almasını sağlıyor. Turkcell'in pek çok kategoride efsane indirimleri bu yıl “Harika Günler” ile karşımıza çıkıyor. Birçok üründe kaçırılmayacak Efsane Cuma indirimleri ile ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Turkcell güvencesiyle yüzlerce üründe avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Peşin, taksitli veya tarifeye ek ödeme seçeneklerine ek olarak İstanbul içi 24 saatte teslimat ve ücretsiz kargo fırsatları turkcell.com.tr'de!

Efsane Cuma Nedir?

Efsane Cuma nedir, Efsane Cuma ne zaman diye pek çok soru bulunuyor. 1960'lı yıllarda yaşanan kriz sonrası mağazalar, dükkanlar ve marketler ellerinde kalan ürünleri %70, %80 indirim uygulayarak satmaya başlayınca indirimlerden dolayı büyük bir kaos yaşanıyor. Mağazalarını kapatmamak için ürünleri indirimli fiyatlarla satan işletmeler Efsane Cuma’nın ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Efsane Cuma ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde başlamış ve giderek etki alanını genişletmiştir. Amerika’da yine bu tarihler, Şükran Günü olarak bilinen ulusal tatilden sonraki ilk Cuma günü yani Şükran Günü ile Noel arasındaki tatil sezonuna denk gelmektedir. Tüm dünyayı etkisi altına alan efsane indirim günleri birçok mağazada ve markette kuyruk oluşturuyor. Her sene Kasım ayının son Cuma günü başlayıp bir gün süren bu indirim çılgınlığı “Efsane Cuma” olarak bilinmektedir. Gelenek haline gelen indirim günlerine E-ticaret siteleri ve büyük mağazalarda dahil olmuştur. Kasım ayının son haftası gerçekleşen indirimler için “Efsane Cuma”, “Muhteşem Cuma”, “Şahane Cuma” söylemleri kullanılmaktadır. Turkcell Harika Günler indirimlerini kaçırmamak için akıllı telefon kategorisinden elektrikli ev aletleri kategorisine, kişisel bakım ürünleri kategorisinden telefon aksesuarları kategorisine kadar birçok üründe efsane indirimden hemen yararlanın.

Efsane Cuma 2021 İndirimleri

Her yıl Kasım ayın son haftasında yapılan Efsane Cuma, bu sene Türkiye'de 26 Kasım Cuma gününe denk geliyor. Efsane Cuma indirimlerinde E-ticaret siteleri, pazar yerleri ve mağazalar kullanıcılara çoğu üründe %80'e varan indirimler sunuyor. Efsane Cuma indirimleri ile her kategoride yüzlerce ürünü uygun fiyatlarla satın alma avantajı sağlayabilirsiniz. Turkcell'in Efsane Cuma 2021 indirimleri bir gün ile sınırlı kalmıyor. Efsane Cuma indirimleri 21-29 Kasım tarihleri arasında Harika Günler Kampanyası ile gerçekleşecek. Akıllı cep telefonundan tablete, oyuncu aksesuarlarından elektrikli ev aletlerine kadar birçok üründe muhteşem indirimler Turkcell'de sizleri bekliyor. Efsane cuma indirimleri sayesinde ihtiyacınız olan teknolojik ürünlere Harika Günler ile sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Efsane Cuma İndirimleri Ne Zaman Olacak?

Efsane Cuma 2021 indirimleri, Türkiye'de 27 Kasım Cuma günü başlıyor. Kasımın son haftası sadece 1 gün sürecek efsane indirimler sizleri bekliyor.

Efsane Cuma 2021 Ne Zaman Başlıyor ve Hangi Günleri Kapsıyor?

Genelde Efsane Cuma indirimleri sadece 1 gün sürerken Harika Günler ile 9 gün sürecek. Pek çok marka Kasım ayının son haftasını efsane indirim günleri olarak belirliyor. Siz de efsane cuma indirimlerinden yararlanmak için turkcell.com.tr/pasaj'ı ziyaret edebilirsiniz.

Efsane Cuma İndirimleri 2021 Ne Zaman Bitiyor?

Efsane Cuma indirimleri 30 Kasım 00:00'da başlayıp 10 Aralık günü 24:00'da bitiyor. Turkcell Harika Günler indirimleriyle akıllı telefondan tablete birçok üründe uygulanacak kampanya 30 Kasım 2021 ve 10 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’de ve dünya genelinde bir gün süren indirimler Turkcell Pasaj'ın Harika Günler kampanyasıyla 9 gün sürecek. Efsane Cuma’ya özel yapılan Harika Günler kampanyası indirimlerini kaçırmayın.

Efsane Cuma İndirimleri Hangi Markaları Kapsıyor?

Sevilen birçok marka Harika Günler'de indirime giriyor. 30 Kasım 10 Aralık Harika Günler Kampanyası ile iPhone 11 64 GB, Apple AirPods ve Şarj Kutusu (2.Nesil), SBS Hero Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Rowenta RQ3751 Compact Power Cyclonic Torbasız Elektrikli Süpürge, Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik ve daha pek çok üründe efsane indirim fırsatları turkcell.com.tr'de sizleri bekliyor olacak.

Efsane Cuma Nedir?

Efsane Cuma’yı uzun yıllardır indirim çılgınlığının devam ettiği bir gün olarak adlandırabiliriz. 1960'lı yıllarda Amerika Birleşik Devletleri'nde başlayıp tüm dünyaya yayılan ve kasımın son Cuma günü yapılan muhteşem indirim günüdür. Efsane Cuma indirim günü mağazalar erkenden açılır ve mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşur. Online alışveriş siteleri de birçok üründe yüksek indirimler yaparak satış rekorları kırıyor.