Kurumsal Siteye Git

Superbox GO Mobil Wifi Kampanyası

​Ödemeleri ne şekilde yapacağım?
Active

Turkcell Finansman kredi cihaz taksit ödemeleriniz, Turkcell faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Kalan cihaz kredi taksitlerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari araciligiyla yapabilirsiniz..” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Turkcell Finansman odeme kanallari üzerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

​Kampanya içeriği nedir?
Active

Kampanya kapsamında sunulan paketlere ek, MW40V1 modelinde Superbox GO modem 12, 24 veya 36 ay taahhüt ile sunulmaktadır.

​Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptal edildiğinde devam eder mi?
Active

Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği, fatura dönem değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

​Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
Active

Turkcell Finansman Kredili tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz. Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir.

​Turkcell Finansman kredi ile cihaz satın almak için ek bir belge temin etmem gerekir mi?
Active

Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

​Kimler Yararlanabilir ?
Active
  • Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Finansman Kredi tutarınızın, kampanya kapsamında sunulan cihaz için yeterli olması gereklidir.Turkcell Finansman kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden, ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
  • Turkcell Mağazaları ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir.
​Turkcell Finansman kredi kurgusu nedir , nasıl başvurabilirim?
Active

Turkcell Kampanyalı Cihaz işlemlerinin Turkcell Finansman şirketi tarafından kredilendirilerek yapılmasıdır. Turkcell Mağazaları ve Müşteri Hizmetlerimizden çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

​Turkcell Finansman kredi tutarıma dair SMS aldım, şimdi ne yapmalıyım?
Active

Turkcell Finansman’dan alabileceğiniz toplam kredi tutarı SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz icin kredinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi Turkcell Mağazalarından tamamlayabilirsiniz.

​Turkcell Finansman kredi başvurusu ile ilgili aldığım SMS metninde belirtilen tutar neyi ifade ediyor?
Active

Bu kredi tutarı, Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz maksimum cihaz bedelini ifade eder. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

​Turkcell Finansman Kredili cihaz kampanyasının iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?
Active
  • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Turkcell Finansman cihaz kredi taksitlerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
  • Cihaz bedeli (o güne kadar açık (ödenmemiş) faturalarındaki cihaz taksitleri dahil) anlaşmalı olduğu bankalardan Turkcell Finansman'a ödenebilecektir.Turkcell Finansman kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödemeye devam edilebilir. Ödemeler Turkcell Finansman ödeme kanallarından gerçekleştirilir.
  • Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.
  • Banka kredili tekliflerin tercih edilmesi halinde, söz konusu tutar, bankaya devredilir. İlgili tutarın ödemesini, müşteri bankaya yapacaktır.
​İlgili paket bedelleri faturama nasıl yansır?
Active

Kampanyadan Turkcell Finansman Kredisi seçeneğiyle yararlanan aboneler, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife bedelini ve ilk cihaz kredi taksitini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere , imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve ilk cihaz taksiti , ikinci fatura kesiminden itibaren yeni paket/kampanya bedeli yansımaya başlayacaktır.

​Kampanya her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
Active

Evet, bilgilendirme yapılacaktır.

​Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. 

​Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Active

Size en yakın Turkcell Mağazasına giderek kampanyasına katılabilirsiniz.

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?
Active

Hayır etmez. Haklar ilgili dönemler içinde kullanılmalıdırlar.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde kampanya faydalarım geçerli olur mu?
Active

Hayır geçerli olmaz.

Kampanya dâhilindeki faydaların %80 ve %100 kullanımları bittiğinde bilgilendirmesi yapılacak mı?
Active

Evet, bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanyadan kazandığım faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini nasıl öğrenebilirim?
Active

 Paket faydaları aylıktır ve ilgili ay için gerçelidir.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?
Active

 Kampanyadan yararlanacak abone sayısı Superbox GO mobil modem stok adetleriyle sınırlıdır.

​Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi, nasıl ücretlendirilirim?
Active

Kampanya iptalinde herhangi bir ek paketiniz yoksa kullanımız standart internet tarifesi üzerinden devam eder. Taahhüt bitiminde ise herhangi bir ek paketiniz yoksa ilgili paketinizin kontratsız aylık fiyatı üzerinden ücretlendirilerek kullanımınıza devam edersiniz. Taahhüt süresinden önce kampanyanızı iptal ederseniz aşağıdaki cayma tutarları faturanıza yansıtılır.

Paket

Fiyat

Tarife Fiyat

Aylık Cayma Tutarı

4.5G Mobil Wifi 100 GB

195 TL

265,18 TL
70,18 TL

4.5G Mobil Wifi 200 GB

245 TL

316,18 TL

71,18 TL

​Kampanyayı nasıl İptal ederim?
Active

Kampanyanızı Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda seçtiğiniz cihazın kalan taksitleri son faturanıza yansıtılacaktır.

​Kampanya iptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi? İptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?
Active

İptal işlemi yapıldığında kalan haklar ilgili dönemin sonuna kadar kullanılmaya devam eder.

​Kampanya kapsamında kazandığım faydaları başka bir hatta transfer edilebilir miyim?
Active

Hayır, edemezsiniz.

​Tarife/paket değişikliği yapıldığında devam eder mi?
Active

Abone alımına açık olan ve diğer bilgisayardan internet paketlerine geçiş yapılabilir. Kontratsız Fırsat Paketinizi iptal etmeniz durumunda, paketinizden kalan internet miktarını, fatura kesim tarihinize kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yurt dışında geçerli mi?
Active

Hayır, yurt içinde geçerlidir.

Data hattımda kullanabilir miyim?
Active

 Kampanya sadece data hatları için geçerlidir. 

Data paketinin üst bağlantı hızı nedir?
Active

Data paketlerinin hızı 375 Mhps’dir.

Kampanyanın iptal edilmesi durumunda ya da süresi dolması durumunda tekrar yararlanılabilir miyim?
Active

  Turlcell Mağazaları’ndan bilgi alarak , İlgili şartları sağlamanız durumunda tekrar yararlanabilirsiniz. 

Taahhüt bitiminde bilgilendirme SMS’ i gönderilir mi?
Active

Evet, bilgilendirme yapılır. 

Birden fazla hattımla yararlanabilir miyim?
Active

Evet, yararlanabilirsiniz.

Fatura dönem değişikliği ve borç nedeniyle hattın kapatılması durumunda devam eder mi?
Active

Hayır , devam etmez. 

Kapat
Yardım ister misiniz?