Kurumsal Siteye Git

GNÇ Challenge TV

​Challenge TV Nedir?
Active

Challenge TV GNÇ uygulaması içinden kolayca ulaşabileceğin bir video paylaşım Platformudur. İstersen bizim sana belirli hafta aralıklarında söyleyeceğimiz challengeları yaparak ,istersen serbest atış ile istediğin bir challenge’ı Challenge TV’de paylaşarak kendini gösterebilirsin.
Video paylaşım platformu olmasının dışında, bizim sana meydan okuduğumuz challengeları yaparak, en çok izlenme veya beğenme sayısına göre belirlenecek ve challengeların başında duyuracağımız büyük ödülleri de kazanabilirsin.

​Challenge TV’yi Kimler Kullanabilir?
Active

GNÇ uygulamasına giriş yapan 26 yaş altında olan tüm operatör müşterileri Challenge TV’yi kullanabilir. 

​Challenge TV’ye girmek için Turkcell müşterisi olmam gerekir mi?
Active

Hayır gerekmez. Tüm operatör kullanıcıları Challenge TV’nin tadını çıkarabilir.

​Challenge TV’ye nasıl giriş yapabilirim?
Active

Öncelikle GNÇ uygulamasını indirmen ve giriş yapmış olman gerekir. Daha sonra Challenge TV sekmesine gelerek sadece yüklenen videoları izleyebilirsin. 

​Challenge TV içinde video nasıl yükleyebilirim?
Active

Daha önceden duyurduğumuz challengelar için video yüklemek için, ‘’ Sen de Challenge’a Katıl’’ butonuna tıklayabilir Hızlı Giriş ile ilk adımı atarak, sonrasında senden istenilen bilgileri doldurabilir ve kullanıcı sözleşmesini onaylayarak videonu yüklemeye başlayabilir ve videolaru beğenebilirsin.

​Challenge TV içinde ne tarz videolar yükleyebilirim?
Active

Önceden duyuracağımız‘’ meydan okuma’’ videolarını yükleyebilirsin.  Fakat videolarda müzik kullanımına telif hakları sebebi ile dikkat etmeni öneririz. Telif hakkına girilmesi durumunda videoların Platform üzerinden kaldırılabilir.

​Yayınlanan challengeları nasıl yapacağımı gösteren bir ‘’ nasıl yaparım’’ videosu olacak mı?
Active

Her challenge’ı anlatan veya nasıl yapıldığını gösteren tanıtım videolarını Challenge TV içerisinde bulabilirsin. Ayrıca her challenge öncesinde nasıl yapılacağını anlatan metinler de yer alacak.

​Yükleyeceğim videolar için süre kısıtı var mıdır?
Active

Yükleyeceğin videolar için maksimum 30 saniye gibi bir zaman kısıtın olacak. Her challenge için bu zaman kısıtı değişecektir ve her challenge için öncesinde süre kısıtı yine challenge özelinde belirtilecektir.

​Videoları yüklerken müzik kullanabilir miyim?
Active

Telif hakları sebebi ile yükleyeceğin videolarda müzik kullanımını tercih etmiyoruz.  Videoda sana özgü olan bir müzik dışında, herhangi bir telif durumu olursa videon 24 saat içinde yayından kaldırılacaktır.

​Duyurulan challengelarda ödül kazanmak için, duyuru yapıldıktan ne kadar sürede video yüklemem lazım? Belirtilen süre dışında ilgili challenge için video yüklersem kazanabilir miyim?
Active

Her challenge öncesinde o challenge’a ait kurallar duyurulacaktır. Belirlenen tarih dışında eğer ilgili challenge için bir yükleme yaparsan, videon değerlendirmeye alınmayacaktır. Sadece istenilen tarihler arasında yükleme yaparsan hediye kazanma fırsatını yakalayabilirsin.

​Her Challenge için ödül olacak mı?
Active

Her challenge için ödüller değişiklik gösterecektir.  Challenge için verilecek hediye, kaç kişiye ve hangi sıralamaya göre verileceği de aynı şekilde challenge’a göre duyurulacaktır.

​Challenge ödülleri ne zaman duyurulacak?
Active

Challenge duyurusu ile beraber Challenge TV içinden duyurulacaktır. 

​Verilecek ödüller ne zaman teslim edilecek? Herhangi bir zaman dilimi olacak mı?
Active

Kazananlar belli olduktan sonra, ödüller için giriş yaparken girdiğin telefon numarasından sana ulaşılacak ve adres bilgilerin teyit edilecektir.  Eğer sana ulaşamazsak, tekrar aramalar en fazla 3 gün içinde tekrarlanacakyır. Sana ulaşamazsak hediye hakkını kaybedebilirsin. Bu sebepten videon sonrasında bizim aramamızı bekle.

​Ödüllü challengelar için kaç kere video yükleyebilirim? Belirlenen bir challenge için yüklediğim her video dikkate alınacak mı?
Active

Ödüllü challengelar için birden fazla video yüklenir ama bir kişi tek bir videosu ile ödül kazanabilir. Eğer birden fazla video yüklesen bile, ve sıralamaya girse de sadece tek biri için ödül kazanabilirsin.

​Her video yüklemeye data hediyesi verilecek mi? Kimler bu data hediyesinden yararlanabilir?
Active

Video yükleme için verilen data hediyeleri de ayrıca duyuralacaktır ve sadece Turkcell müşterilerine verilecektir.Challenge’a göre verilecek  internet faydası ve adedi değişiklik gösterebilir.

​Yükleme işleminden sonra eğer yüklenen video için data hediyesi varsa ne kadar sürede hattıma yüklenir?
Active

Duyurulan challenge için verilecek data faydasının tarihi de aynı şekilde challenge özelinde duyurulacaktır. Bu şekilde data hediyelerini hangi zaman aralığında alacağını öğrenebilirsin.

​Yüklediğim her video kabul edilir mi? Herhangi bir kontrol olur mu?
Active

Yüklenen her challenge videosu kabul edilmeyebilir. Eğer challenge içinde telif hakkı gerektiren durumlar var ise veya uygunsuz videolar ile  yapılan challenge’a uygunsuz içerikler yüklenmeyecektir. Her video öncesinde bir moderasyon sürecinden geçecektir.Buna istinaden kullanıcı sözleşmesinde de yazılı olarak beyan edilen içeriklere uygun videolar yüklenecektir.

​Videom kabul edilmezse neden olduğunu nasıl öğrenebilirim?
Active

Challenge TV içindeki profil sayfan üzerinden videonun neden kabul edilmediğini öğrenebilirsin.

​Duyurulan Challengelar dışında başka challenge videosu yükleyebilir miyim?
Active

Kendi yaratıcılığını kullanarak veya kendini yetenekli gördüğün konular özelinde çektiğin challengelar da yine inceleme sonrasında yüklenebilir. Video için ödül kazanma durumu sonrasında değerlendirmeye alınabilir ama kendi çektiğin videolar için herhangi bir ödül duyurulmadığı sürece verilmeyecektir.

​Videoları kimler izleyebilir veya beğenebilir?
Active

Videoları GNÇ’ye gelen herkes izleyebilir ve beğenebilir. Fakat beğenme ve izlenme durumları da zamana göre değişiklik gösterebilir. 

Videolara yorum yapabilir miyim?
Active

 Challenge videolarına ilk adımda yorum yapılamamaktadır. Yorum özelliği açıldığında ayrıca bilgilendirme geçilecektir.

​Yüklediğim videoları başka bir yerde paylaşabilir miyim?
Active

Videoları istediğin Platformda paylaşabilirsin ama sadece Challenge TV’de sürprizleri kazanabilirsin.

​Yüklediğim videolar içinde film sahneleri, 3. Kişi veya tanımadığım kişileri videolarda paylaşabilir miyim?
Active

Telif hakları sebebi ile herhangi bir filmden sahne ya da bir müzik kullanımı Challenge TV içinde kabul görmemektedir. Tanımadığınız veya 3. Bir kişinin videoda kendi rızası olmadan görünmesi sebebi ile gelen şikayet sonucunda challenge videosu yayından kaldırılabilir. 

​Videomun kazandığını nereden öğrenebilirim?
Active

Challenge video yükleme tarihleri arasında, video yükleyenler yarışmanın bittiği zaman liderlik tablosundan kazananlar olarak gözükecektir. Her challenge için liderlik tablosu ayrı olacaktır.

​Kazandığım hediyeler için iletişime geçilemezse hakkım devreder mi?
Active

Challenge TV’den kazandığın hediyeler için seninle iletişime geçeceğiz. Eğer sana ulaşamazsak senin de bizimle iletişime geçmeni bekleriz. Eğer 1 aya yakın bir süre iletişim kurulamazsa veya bizim challenge özelinde sana duyuracağımız zaman diliminde iletişime geçemezsek, hediyeler bir sonraki challengelar için verilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?