Kurumsal Siteye Git

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası
Bireysel faturalı müşterilerimiz otomatik ödeme talimatı vererek günlük 5 GB internet hediyemizden faydalanabilir.
01 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli.
Otomatik Ödeme Talimatı

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Kampanyadan bireysel ses ve data hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir.Günlük 5 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

 

  • Kampanyadan otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir. Ses hatları faydayı talimatın verildiği gün  bir ay içinde dilediği zaman  Dijital Operatör Hediye Havuzundan alabilir. Data hatları talimat verir vermez fayda aktiflenir ve bilgi SMS'i gönderilir.
  • Paket bitiminde veya  kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
  • Geçmiş dönem otomatik ödeme talimatı kampnayalarından faydalanan müşterilerimiz bu kampnayadan yararlanamaz.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB'dir. Hediye MB'lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

 

Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?