Kurumsal Siteye Git

Akıllı Fatura Hoş Geldin Ücretsiz

Akıllı Fatura Hoş Geldin Ücretsiz
Akıllı Fatura Hoş Geldin Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Akıllı Fatura Hoş Geldin Ücretsiz

​Akıllı Fatura Hoş Geldin Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer; kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

11.06.2021 tarihi itibarıyla Turkcell Faturalıya numara taşıma ya da yeni hat alarak gelen bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri, aboneliklerinin ilk 90 gününde başvurdukları durumda 90 gün boyunca Akıllı Fatura Hoş Geldin Ücretsiz Kampanyasından ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Tarifesine bağlı akıllı fatura servisini otomatik olarak alacak aboneler hariçtir. Aboneler 90 gün sonrasında 12 ay boyunca yararlanabilecekleri, İnternet limitinde durma kampanyasına katılabilirler.

Katılım Kriterleri

  • 11.06.2021 tarihi itibarıyla Turkcell Faturalıya numara taşıma ya da yeni hat alarak gelen bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri, aboneliklerinin ilk 90 gününde başvurdukları durumda 90 gün boyunca Akıllı Fatura Hoş Geldin Ücretsiz Kampanyasından ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.
  • Tarifesine bağlı akıllı fatura servisini otomatik olarak alacak aboneler hariçtir.
  • Aboneler 90 gün sonrasında ücretsiz akıllı fatura ve aylık 1GB internet paketinden 12 ay boyunca yararlanabilecekleri, İnternet limitinde durma kampanyasına katılabilirler. Detaylar için tıklayın.
  • Akıllı Fatura Kampanyası kapsamında sunulan faydalar için tıklayın      

Ücretlendirme Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?