Kurumsal Siteye Git

Çifte Kazanç Kampanyası

Çifte Kazanç Kampanyası
Aramaya kapalı hattına yükleme yapan aboneler çifte hediyeler kazanıyor!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Çifte Kazanç Kampanyası

​Aramaya kapalı hattına yükleme yapan aboneler çifte hediyeler kazanıyor!

  • Kampanya iletisimi abonelerin aynı TCKNye bağlı "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlarına yapılacaktır. Kampanya iletişiminde öncelik abonenin faturalı hattındadır. Abonenin "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" faturasız hattının pasif kullanım dönemi boyunca, bu sıra ile "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki bireysel hatlar ile kampanya iletişimine geçilir.
  • Bu aboneler kampanya iletişimini aldıktan sonra 5 gün içerisinde "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki faturasız hatlarına tek seferde 10 TL ve üzeri yükleme yapmaları veya hatlarının kullanım dönemini uzatacak bir paket yüklemeleri koşulunda, bu hatlarına 30 gün boyunca kullanabileceği yurtiçi her yöne 500 dk ve 1GB internet tanımlanacaktır.
  • Ayrıca aynı TCKNye bağlı "aramaya ve aranmaya açık" durumdaki, en günceliletişimde bulunulan hatta da 7 gün boyunca kullanabileceği yurtiçi her yöne 500 dakika ve 1 GB internet tanımlanacaktır. 7 günlük fayda süresi "aramaya kapalı fakat gelen aramaya açık" durumdaki faturasız hatta yükleme yapılan günden itibaren 7 gündür. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.

Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?