Kurumsal Siteye Git

Yıllık - Dev 150GB

Özet Bilgiler
Active

 • Tarife/Paket kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?
  Paket kullanım süresi bir yıl olup yurt içi her yöne 20.000 dakika, 5.000 SMS, 150GB, Dergilik Maksi servisi ve Dergilik’te geçerli 15 GB içermektedir.
 • Tarife/paket değişikliğim ne zaman devreye girer? Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
  Değişiklik fatura kesim tarihinizde gerçekleştirilir. Devreye girdiğinde SMS gönderilir.
 • Tarife/Paket her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilenme SMS’i gelir mi?
  Kullanımlar yıllıktır. Aylık yenileme veya bilgilendirme yapılmaz.

Nedir?
Active

 • 16.07.2020 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında Dev 150GB Paketi bireysel faturalı müşteriler için sunulmuştur.
 • Paket, yıllık süreli bir tarifedir.
 • Paket kullanım süresi bir yıl olup yurt içi her yöne 20.000 dakika, 5.000 SMS, 150GB, Dergilik Maksi servisi ve Dergilik’te geçerli 15 GB içermektedir.
 • Yıllık paket ücreti KDV, ÖİV dahil toplam 1068 TL’dir. Toplam ücret 12 ay boyunca aylık 89TL taksitler halinde faturalandırılacaktır.

Kimler yararlanabilir?
Active

Turkcell bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Pakete geçiş yapılabilmesi için son 3 ay içerisinde yeni bir 12 aylık tarife paketi taahhüdü verilmemiş olmalıdır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Active

Dijital Operatör uygulamamızdan, web sitemizden, çağrı merkezlerimizden, bayilerimizden veya SMS ile başvurarak pakete kaydolabilirsiniz.

Kampanya içeriği ve özellikleri, hedef kitlesi, hizmetten yararlanmak için gerekli özel şartlar nelerdir?
Active

16.07.2020 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında Dev 150GB Paketi bireysel faturalı müşteriler için sunulmuştur.
Paket, yıllık süreli bir tarifedir.
Paket kullanım süresi bir yıl olup yurt içi her yöne 20.000 dakika, 5.000 SMS, 150GB, Dergilik Maksi servisi ve Dergilik’te geçerli 15 GB içermektedir.
Yıllık paket ücreti KDV, ÖİV dahil toplam 1068 TL’dir. Toplam ücret 12 ay boyunca aylık 89TL taksitler halinde faturalandırılacaktır
Tüm bireysel faturalı Turkcell kullanıcıları faydalanabilir.

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?
Active

Faydalarınızı bir yıl boyunca dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Bir yılın sonunda paket ve kalan kullanımlar iptal olur.
Kötü niyetli kullanımların önlenmesi amacıyla paket kapsamında aboneler ilk üç ay boyunca aylık en fazla 50 GB kullanım yapabilecektir. Kalan 9 ayda ise paket içeriğindeki interneti diledikleri zamanda kullanabileceklerdir.

Kampanya dâhilindeki faydaların %80 ve %100 kullanımları bittiğinde bilgilendirmesi yapılacak mı?
Active

Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

Kampanyadan kazandığım faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini nasıl öğrenebilirim?
Active

KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde kampanya faydalarım geçerli olur mu?
Active

Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?
Active

Hayır, yoktur.

Kampanyayı nasıl İptal ederim?
Active

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir, IPTAL DEV yazarak 2200'a gönderebilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya iptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi? İptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?
Active

Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız anında silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) anında geçerli olur.

Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptal edildiğinde devam eder mi?
Active

Numara değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda devam etmez.

Konuşma kampanyaları için Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?
Active

Bir defa alabilirsiniz.

Yurt dışında geçerli mi?
Active

Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Data hattımda kullanabilir miyim?
Active

Hayır.

Data paketinin üst bağlantı hızı nedir?
Active

İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.

Kampanyanın iptal edilmesi durumunda ya da süresi dolması durumunda tekrar yararlanılabilir miyim?
Active

Kriterleri sağlamanız durumunda tekrar yararlanabilirsiniz.

Hız kısıtlı hatta tanımlandığında hız kısıtı kalkar mı?
Active

Evet.

Birden fazla hattımla yararlanabilir miyim?
Active

Evet.

Kapat
Yardım ister misiniz?