Kurumsal Siteye Git

Dijital Paket Değişikliği Kampanyası

Dijital Paket Değişikliği Kampanyası
Faturanıza ilk 3 ay 10 TL indirim!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Dijital Paket Değişikliği Kampanyası

​ Faturanıza ilk 3 ay 10 TL indirim!

  • 28.04.2022 tarihinden itibaren Dijital Operatör ve turkcell.com.tr üzerinden mevcut paketinden 35 TL ve üzeri fazla ücret ödeyeceği bir pakete geçiş yapan abonelere faturasına ilk 3 ay 10 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için mevcutta bireysel postpaid paketlerde olup, yine bireysel postpaid paketlerden birine geçilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanılabilir.
  • 31.01.2022 tarihinden itibaren  Dijital Operatör ve turkcell.com.tr üzerinden mevcut paketinden 20 TL ve üzeri fazla ücret ödeyeceği bir pakete geçiş yapan abonelere faturasına ilk 3 ay 10 TL indirim uygulanacaktır.
  • Dijital Paket Değişikliği Kampanyası ile 22.03.2021 tarihinden itibaren Dijital Operatör ve turkcell.com.tr üzerinden mevcut paketinden 15 TL ve üzeri fazla ücret ödeyeceği bir pakete geçiş yapan abonelere faturasına ilk 3 ay 10 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kontrat iptalinde yada daha düşük ücretli bir pakete geçiş olduğunda indirim iptal edilir.
  • Kampanyadan aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 17 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 33 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 83’tan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 49’un üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?