Kurumsal Siteye Git

Dijitale Özel 50 MB Paketi Kampanyası

Dijitale Özel 50 MB Paketi Kampanyası
Dijital Operatörden kolayca paket ya da TL yükleyerek, internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz.
16 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Dijitale Özel 50 MB Paketi Kampanyası

​Dijitale Özel 50 MB paketi ile kredi kartı ile paket almak ya da TL yüklemek artık çok kolay!

“Dijitale Özel 50 MB Paketi” aktif bir internet içerikli paketi olmayan ve internet kullanımı yapacak kadar bakiyesi bulunmayan Dijital Operatör üzerinden kredi kartıyla paket almak ya da TL yüklemek isteyen ön ödemeli abonelerimize bankaların 3D secure adımını geçebilmek için ücretsiz olarak sunulacaktır. Dijitale Özel 50 MB paketi 1 saat geçerli olacak olup, yurt içi her yöne geçerli 50 MB internet içermektedir. Paket satın alma aşamasında otomatik aktiflenecektir. Paket 1 saat sonunda deaktive olup yenilenmez. Ücretlendirme periyodu 1KB’tır. Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2 mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma 1 / 3 Elektronik Tarife Bildirim Sistemi Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu hakkını saklı tutar. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar. Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez. 

Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?