Kurumsal Siteye Git

Hediye Akıllı Fatura Kampanyası

Hediye Akıllı Fatura Kampanyası
Akıllı Fatura Kampanyası, size özel şimdi ücretsiz!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Hediye Akıllı Fatura Kampanyası

​Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sözünden çıkmaz! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer; kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Böylece fatura tutarınız tamamen kontrolünüzde olur. Böyle şeyler Turkcell'de olur!

Akıllı Fatura Kampanyasına katılmaya uygun aboneler, aşağıda belirtilen herhangi bir kriteri sağladıklarında, belirtilen koşullarda Akıllı Fatura Kampanyasından ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Akıllı Fatura Kampanyası kapsamında sunulan faydalar için tıklayınız.

Aşağıdaki paketlerde bulunan aboneler, bu paketlerde bulunmaya devam ettikleri sürece Akıllı Fatura Kampanyasından ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir:

 • Konfor Eko (Turbo Akıllı Duran), Konfor Ekstra (Turbo Akıllı Ekstra Duran), Konfor Super (Turbo Akıllı Bitmeyen) ve Çiftçi Ekonomik Paket, Verimli 500 Paketi, Verimli 1000 Paketi, Çiftçi Bereket Paket, Emekli Duran Hepsi, Son 90 günde ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalı hat sahibi olup Faturalı Nar Tarifesine geçen aboneler, Yapboz Paketler, Engel Tanımayanlar Hepsi 5GB, Engel Tanımayanlar Hepsi 1GB, Engel Tanımayanlar Hepsi 2GB, İnternetli Kamu Eko Paketi, Faturalı 2GB Plus, Faturalı 3GB Plus, Faturalı 4GB Plus, Akıllı 1GB, Akıllı 2GB, Akıllı 3GB,Akıllı 5GB, Faturalı Avantaj 5GB, Faturalı Avantaj 2GB, Faturalı Avantaj 3GB, Akıllı Kamu 1GB, Akıllı Kamu 2GB, Akıllı Kamu 3GB, Akıllı Kamu Mini, Akıllı Kamu Maksi, Kontrol Midi, Kontrol Plus, Kontrol Ekstra paketleri, Lifecell Akıllı Midi, Lifecell Akıllı Maksi, Lifecell Akıllı Ekstra,Lifecell Süper, Lifecell Extra, Lifecell Pro, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3 GB, Lifecell Plus 5 GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 9 GB, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Seçmece 1000 dk, Lifecell Seçmece 2 GB.
 • Aboneler ilgili paketlerden çıktıkları durumda, ücretsiz kampanya iptal olur. İsterlerse tekrar başvurarak, güncel ücreti ile Akıllı Fatura Kampanyasından yararlanabilirler.
 • 06.07.2015 tarihinden itibaren son 90 günde Turkcell Faturalı' ya yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelmiş aboneler. 12 ayın sonunda, ücretsiz kampanya iptal olur. İsterlerse tekrar başvurarak, güncel ücreti ile Akıllı Fatura Kampanyasından yararlanabilirler. 11.06.2021 tarihinden itibaren Akıllı Fatura Hoş Geldin kampanyası kapsamında sunulan 12 aylık akıllı fatura faydası içeren kampanya yeni abone alımına kapanacaktır. Bu tarih itibariyle son 90 günde Turkcell Faturalı'ya yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelmiş aboneler için geçerli olan akıllı fatura kampanyası detayları için tıklayınız.
 • Çağrı merkezi tarafından verilen Hediye Akıllı Fatura kampanyası tarife değişikliğinde iptal olmaz. Geçerli olmadığı tarifeler : Bir Fiyat, Destek tarifesi, Bizbize Canım'ın 3ü, Bizbize Aramızda, Faturalı Destek tarifesi, Pratik tarifesi, Tarife saniye ve Bizbize tarifesidir.

Aşağıdaki paketlerde bulunan aboneler, Akıllı Fatura Kampanyasına başvurmaları durumunda, bu paketlerde bulunmaya devam ettikleri sürece, Akıllı Fatura Kampanyasından ücretsiz faydalanabileceklerdir:

 • Hepsi Bir Arada Tarifesine bağlı Platin, Platin Ekstraİnternet, Platinum, Platin Prestij, Platinum Plus, Platinum Mega, Platinum Mega 6GB, Platinum Mega 8GB, Platinum Mega 10GB, Platinum Mega 15GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50GB, Platinum 10GB, Platinum 15GB, Platinum 20GB, Platinum 50 GB, Platinum 10GB Özel, Platinum 25GB Özel, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum 12GB, Platinum 18GB, Platinum 25, Platinum 35, Platinum 10, Platinum 15, Platinum 20, Platinum+ Black Star, Platinum+ Black Plus, Platinum+ Black Ekstra, Platinum+ Black Süper, Platinum+ Black Maksi, Platinum+ Black Mega ve Gold tarifeye bağlı Platinum, Platinum Plus ve Platinum Prestige, Platinum Plus 10GB, Platinum Plus 8GB, Platinum Black Bol 85 ve Platinum Plus 6GB, Platinum Black Plus 45, Platinum Black Plus 60, Platinum Black Plus 75, Platinum Black Star 90, Platinum Black Star 100 paketlerinde yer alan aboneler.
 • Yukarıda belirtilen aboneler, ilgili paketlerden çıkıp bu paketler harici başka pakete geçerlerse ücretsiz kampanya iptal olur. İsterlerse tekrar başvurarak, güncel ücreti ile Akıllı Fatura Kampanyasından yararlanabilirler.
 • 01.01.2014 - 22.03.2016 tarihleri arasında Çiftçi Tarifesi-Heryone 500Dk, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Çiftçi Ekonomik Paket, Verimli 500 Paketi, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Yeni Bereket 750 Paketi paketlerinden birinden yararlanmış faturalı, bireysel müşteriler Turbo Paketler Çiftçi Kampanyasına başvurduklarında.
 • 01.01.2015-31.12.2017 tarihleri arasında Akıllı Kamu 1GB, Akıllı Kamu 2GB, Akıllı Kamu 3GB, Akıllı Kamu Mini, Akıllı Kamu Maksi, İnternetli Kamu Eko, Kamu 1000, Kamu Eko, Kamu Ekstra, Kamu Hepsi Bir Arada, Kamu Kurum Avantaj, Kamu Kurum Mini 2GB, Kamu Kurum Midi 2GB, Kamu Kurum Mini 4GB, Kamu Kurum Midi 4GB, Kamu Kurum Mega paketlerinden birinden yararlanmış faturalı, bireysel müşteriler Kamu Turbo Ek Paketi Kampanyasına başvurduklarında.
 • Bu aboneler öncesinde Akıllı Faturası Kampanyasından ücretli olarak yararlanıyorlarsa, ücretli Akıllı Fatura Kampanyası iptal olur, ücretsiz olarak yararlanmaya başlarlar. Zaten öncesinde de ücretsiz olarak faydalanıyorlarsa eski ücretsiz faydanın koşulları ve kapsamı geçerlidir.
 • Turbo paketlerden turbo paketler dışındaki diğer tekliflere geçiş yapıldığında kampanya kapsamında verilen hediyeler iptal olur.
 • 10.03.2020 tarihinden itibaren, Yıllık Katlama Kampanyası bitmiş ve aylık pakete düşmüş olan abonelere otomatik olarak verilir. Bu aboneler yeni bir kontrata girmedikleri takdirde 3 ay boyunca bu kampanyadan faydalanır.
 • Akıllı Fatura Kampanyasından faydalanamayan aboneler Hediye Akıllı Fatura Kampanyasından da faydalanamazlar.
 • 07.08.2020 itibarıyla o günden itibaren sonraki tarihlerde Yıllık Katlama Kampanyası taahhüdü süresi sona eren abonelere, 3 ay geçerli Hediye Akıllı Fatura Kampanyası artık verilmeyecektir. Hediyesi daha önce aktiflenmiş aboneler bu faydalarını kullanmaya devam edecektir.
 • 05.11.2020-31.11.2020 tarihleri arasında Yeni Tesis, Numara Taşıma ve faturalıya geçip 1 senelik ücretsiz akıllı fatura kampanyası bitecek müşterilere 3 ay boyunca ücretsiz akıllı fatura kampanyası tanımlanmıştır.
 • Bir Fiyat, Destek tarifesi, Bizbize Canım'ın 3ü, Bizbize Aramızda, Faturalı Destek tarifesi, Pratik tarife, Tarife saniye, Bizbize tarifesi ve Park tarifesi ile yeni tesis veya faturalıya geçişi yapılan aboneler için 1 senelik hediye akıllı fatura faydası verilmeyecektir.
 • 07.02.2022 tarihinden itibaren Turkcell faturasızdan faturalıya ödeme tipi değişikliği yapan müşterilerimiz ilk 3 ayı içinde aktifleme koşuluyla, 12 ay ücretsiz Akıllı Fatura'dan yararlanır. Bu koşulları sağlayan müşterilerimiz bu sayfadaki Hemen Katıl butonuna tıklayarak ya da  SMS ile AKILLI FATURA yazıp 2200’a göndererek bu kampanyaya katılabilir.  
Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?