Kurumsal Siteye Git

Kesintisiz İletişim Paketi

Kesintisiz İletişim Paketi
Turkcell'den Kesintisiz İletişm Paketi
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Kesintisiz İletişim Paketi

​Kesintisiz İletişim Paketi ile her yöne 500 dakika, 2GB cepten internet ile iletişiminize devam edebilirsiniz.

  • Bireysel faturalı hattan faturasız hatta veya bireysel faturalı rahat hattan faturasız hatta geçiş yapan müşteriler yararlanabilir. Bireysel faturalı hattan faturasız hatta veya bireysel faturalı rahat hattan faturasız hatta geçen müşterilere bir seferliğine KDV-ÖİV dahil 45 TL ücreti karşılığında yurt içi kullanımlarda geçerli her yöne 500 dakika, 2GB cepten internet içeriğine sahip bir aylık “Kesintisiz İletişim Paketi” tanımlanacaktır. Paket ücreti müşterilerimizin faturasıza geçmeden önceki son faturasına yansıtılacaktır. 
  • Paket sadece 1 defaya mahsus, 1 aylık olarak tanımlanacaktır.
  • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
  • Paket kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.
  • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları ses hatları için kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?