Kurumsal Siteye Git

Lifebox Fiat 500C ve Vespa Hediyeli Photopick Çekiliş Kampanyası

Lifebox Fiat 500C ve Vespa Hediyeli Photopick Çekiliş Kampanyası
Bi pozunuza hediyeler lifebox'tan! Fotoğraflarınızı lifebox ile puanlayın, otomabil ve motorsiklet kazanma şansı yakalayın.
01 Şubat 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Lifebox Fiat 500C ve Vespa Hediyeli Photopick Çekiliş Kampanyası

1 Kasım 2021- 1 Şubat 2022 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının en güncel versiyonunu ücretsiz indirerek yeni üye olan ve/veya mevcut üyelerin Lifebox’a giriş yapıp PhotoPick özelliğini kullanan katılımcıya her kullanım için 1 çekiliş hakkı verilecektir. 3 aylık kampanyada katılım günlük 10 adetten en fazla toplamda 930 hak ile sınırlıdır. 

Bu kampanya Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. adına MPİ’nin 27.10.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-10997 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.11.2021 (saat 00:01)- 01.02.2022 (saat 23:59) kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş.’ ye ait Lifebox Uygulaması PhotoPick özelliğinin kullanımını teşvik etmek amacı ile tüm gsm operatörlerinden; iOS veya Android sistemli cihazlarına en güncel Lifebox uygulamasını ücretsiz indiren yeni üye ve/veya mevcut üyeler, Lifebox’a giriş yaptıktan sonra her PhotoPick özelliği kullanımı için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya toplamda günlük en fazla 10, kampanya sürecinde maksimum 930 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. 

Lifebox Uygulamasının Standart(ücretsiz), Standart+(1,99TL) ve Premium (sadece uygulama içi alımlarda ilk 3 ay ücretsiz olup üyelik devamında 3,99TL, diğer kanallardan yapılan alımlarda ücretli olup 3,99TL’dir ) paketlerinin içeriğine göre PhotoPick özelliği kullanım hakkı değişiklik göstermektedir. Kampanya bireysel ve Kurumsal hat sahipleri için geçerlidir. (Lifebox Uygulamasının sadece Standart, Standart+ ve Premium paketleri bulunmaktadır.) 

Talihliler, 10.02.2022 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi 237.300,00 TL değerinde FİAT 2021- 500C Dolcevita 1.0 Hybrid 70 HP ve 3 kişi 38.900,00 TL değerinde VESPA PRIMAVERA 50 4T3V 2021 ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 14.02.2022 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir

 • Kampanyaya katılım için, ücretsiz olarak indirilen Lifebox Uygulamasının Standart(ücretsiz), Standart+(1,99TL) ve  Premium sadece uygulama içi alımlarda ilk 3 ay ücretsiz olup üyelik devamında 3,99TL, diğer kanallardan yapılan alımlarda ücretli olup 3,99TL’dir ) paketleri içerisinde yer alan PhotoPick özelliğinin kullanılması gerekmektedir. 
 • Kampanya bireysel ve Kurumsal hat sahipleri için geçerlidir.
 • Kampanya hat sahipleri için geçerli olup ikramiye tesliminde kazanan kişinin hat sahibi olduğu konusunda belge ibrazı zorunludur. 
 • Kampanya tarihleri içerisinde paket değişikliğine gidilmesi durumunda, kullanıcının son geçerli paketi üzerinden çekiliş hakkı planlaması yapılacaktır. 
 • Kampanya bittikten sonra 48 saat içerisinde paket iptali yapılması halinde çekiliş hakkı iptal edilecektir.
 • Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon no bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. 
 • Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
 • Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergiler talihliler tarafından ödenecektir.

Katılım Kriterleri

Ücretsizdir

Ücretlendirme Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?