Kurumsal Siteye Git

Yaani Kullanım Kampanyası

Yaani Kullanım Kampanyası
Yaani Kullandıkça İnternetinden Harcamaz
31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Yaani Kullanım Kampanyası

App Store ve Play Store üzerinden Yaani'yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz. Kampanya iOS için uygulamanın 11.4 ve üzeri, Android için 5.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE - 3G - Edge - GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir.​​

App Store ve Play Store üzerinden Yaani'yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar.

Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz.

Kampanya iOS için uygulamanın 11.4 ve üzeri, Android için 5.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.

Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE - 3G - Edge - GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir.
Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?