Kurumsal Siteye Git

Yalın VDSL Mega Fırsat Kampanyası

​Kampanyaya nasıl katılacağım?
Active

Kampanyaya sadece www.turkcell.com.tr, www.superonline.net ve Dijital Operatör içindeki “Yalın VDSL Mega Fırsat Kampanya” sayfasından Hemen Başvur formu doldurulup iletilerek başvuru yapılabilir.
Başka kanallardan kampanya satışı yapılamaz. Müşteri temsilcilerimiz başvurunuza istinaden sizi geri aradığında adresinizde VDSL hız destekli ise sipariş girişi yapılabilir. Her bir başvuru ile tek bir adres için kampanya katılımı sağlanmaktadır.

​Yalın VDSL Mega Fırsat Kampanyasından kimler faydalanabilir?
Active

Bu kampanyadan yeni Turkcell Superonline Yalın VDSL müşterileri, Yalın VDSL altyapı destekleme durumuna göre, 24 ay taahhütle ve kampanya başvurularını online başvuru olarak iletmeleri koşuluyla faydalanabilirler.

​Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir? ​
Active

Kampanya 10 Mart 2022 - 01 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

​Kampanyanın taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır?
Active

Kampanyanın 24 aylık taahhüt seçeneği mevcuttur. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 

​Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim? ​
Active

Hayır, Aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde vergiler dahil 200 TL kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. 

​Kurulum ücreti alınmakta mıdır? ​
Active

Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 250 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.

​Kampanya kapsamında modem hediyeniz var mı?
Active

Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

​Kampanya süresi içinde kampanyamı değiştirebilir miyim?
Active

Kampanya taahhüt süresi içinde varsa satışa açık diğer geçişe uygun Turkcell Superonline Yalın VDSL kampanyalarına geçiş yapılabilmektedir.

​Bu kampanyadan yararlanıp diğer ISS iptal indiriminden yararlanabilir miyim?
Active

Evet. Kampanya kapsamında 24 ay taahhütlü teklifte 400 TL’ye kadar diğer İSS iptal indiriminden ilgili taahhütnamedeki süreç kapsamında yararlanabilirsiniz.

​Kampanya kapsamında Minimum Kullanım Ücreti mevcut mudur? ​
Active

Kampanya kapsamında numara tahsis ile ALO hizmeti alınması durumunda aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır. 

​Kampanyadan taahhüt süresinden önce iptali durumunda “cayma bedeli” olarak ne ödeyeceğim? ​
Active

Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 200 TL aktivasyon ücreti, tüm vergiler dahil 250 TL kurulum ücreti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı toplam bedeli, (varsa) diğer iss iptal bedeli kapsamında yararlandığım tahakkuk eden toplam indirimler ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

​Damga Vergisi yansıtılacak mı? ​
Active

Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Kampanya taahhütsüz tarife fiyatları nedir?
Active

Hız
Kota
Taahhütsüz
Tarife Fiyatı
24 Mbps’ye kadar
Limitsiz
284 TL
35 Mbps’ye kadar
Limitsiz
294 TL
50 Mbps'ye kadar 
Limitsiz
324 TL
100 Mbps'ye kadar 
Limitsiz
364 TL

​Kampanya süresi içinde aboneliğimi başka bir paketle değiştirebilir miyim?
Active

Evet satışa açık olan uygun diğer tarife paketlerine geçiş yapılabilir. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.

​Kampanya kapsamındaki paketlerin yükleme (upload) hız değerleri nedir?
Active

24 Mbps’ye kadar Limitsiz ve 35 Mbps’ye kadar limitsiz paketlerde 3 Mbps’ye kadar, 50 Mbps’ye kadar Limitsiz ve 100 Mbps’ye kadar Limitsiz paketlerde 4 Mbps’ye kadar yükleme (upload) hızı mevcuttur.

Kapat
Yardım ister misiniz?