Kurumsal Siteye Git

Dergilik Hediye Kampanyası

Dergilik Hediye Kampanyası
Dergilik uygulamasından dergi indir ve sürpriz ikinci hediyeni kazan! Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir.
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Dergilik Uygulamasını İndir

Dergilik Hediye Kampanyası

Turkcell aboneleri, Dijital Operatör Uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası'ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasına giriş yaptıktan sonra, 24 saat içinde dergi indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır. Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir.​
  • Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif ses aboneleri Dijital Operatör Uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası'ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasına giriş yaptıktan sonra, 24 saat içinde dergi indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.  
  • Uygulamaya giriş hakkında: Diğer tab'ı altında Giriş Yap veya Anasayfa/Dergi/Gazete sayfalarında Giriş Yap alanını görüyorsanız giriş yapmamışsınızdır. Burada numaranızı göremiyorsanız iki giriş metodundan biri ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz: Hızlı Giriş ile veya 'Şifre ile Giriş'. Eğer Diğer tab'ı altında Aktif Kullanıcı olarak kendi telefon numaranızı görüyorsanız uygulamaya giriş yapmış bulunmaktasınız.
  • 1- Hızlı Giriş butonuna tıklayarak telefon numaranızı girdikten sonra 'Giriş Yap' butonuna basıp ekranınıza gelen 'Onayla' butonuna basıp girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • 2- Şifre ile Giriş butonuna basıp telefon numaranızı girdikten sonra şifrenizi girip uygulamaya girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dijital Operatör Uygulaması'ndan Salla Kazan Kampanyası’na katılan Turkcell aboneleri, kazanacakları hediyeye ek olarak, Dergilik uygulamasına giriş yaptıktan sonra, dergi indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır. 
  • Kazanılacak faydalar ücretsizdir. 
  • Tarifesine Dergilik eklenmiş Turkcell aboneleri, Dergilik uygulamasındaki yerli dergileri tarifelerine ek ücret ödemeden indirip okuyabilirler. Ek olarak, bu abonelerin dergi indirmek ve okumak için kullanacakları mobil internet yine tarifelerine eklenmiş Dergilik 5 GB mobil internet paketinden düşülür. 
  • İkinci sürpriz hediyeyi kazanmak isteyen ve tarifesine Dergilik eklenmemiş Turkcell aboneleri ise Dergilik uygulamasında yer alan ücretsiz dergiler sekmesi altındaki dergilerden dilediklerini ücretsiz indirebilirler. 
  • Tarifesine Dergilik eklenmemiş Turkcell aboneleri dilerlerse aylık 19,65 TL ödeyerek yerli dergileri indirip okuyabilir, dilerlerse ücretli dergileri tek olarak satın alabilirler. Aylık 19,65 TL ücretli Dergilik aboneliği kapsamına Dergilik'te geçerli aylık 5GB mobil internet paketi de dahildir. 
  • Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif ses aboneleri 30 günde 1 kez yararlanabilir.


Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?