Kurumsal Siteye Git

Yeşil Beyaz fizy Kampanyası

Yeşil Beyaz fizy Kampanyası
Yeşil Beyaz paketlerine özel ücretsiz sunulan fizy ile ruh halinizi seçin, tam da sizin dinlemek isteyeceğiniz şarkıları sizin için çalmaya başlayalım. Üstelik fizy ile cebinizden müzik dinlerken data paketinden harcamazsınız!
31 Aralık 2020 tarihinde sona ermiştir.
Süresi Doldu

Yeşil Beyaz fizy Kampanyası

​Yeşil Beyaz paketlerine özel ücretsiz sunulan fizy ile ruh halinizi seçin, tam da sizin dinlemek isteyeceğiniz şarkıları sizin için çalmaya başlayalım. Üstelik fizy ile cebinizden müzik dinlerken data paketinden harcamazsınız!

Servis aboneliği Yeşil Beyaz faturalı paketlerde bulunulduğu sürece ücretsizdir.

Hizmetlerimizi, Apple ve Google Play Store'lardan indirebileceğiniz fizy mobil uygulamamız üzerinden veya fizy.com alan adlı web sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden hizmetlerimi kullanmak için;

  • İnternet tarayıcının adres bölümüne fizy.com yaz ve enter’a bas.
  • Açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan giriş yap butonuna tıkla. Açılan Turkcell Şifre penceresinde, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekiyor. Turkcell abonesi isen 2200’a, Turkcell haricindeki operatörlerden birine abone isen 5327552222 SIFRE yazıp göndererek şifreni SMS ile öğrenebilirsin.
  • Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimden faydalanabilmek için üyelik seçeneklerimden kendine uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapman gereklidir. Üyeliğin faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlendirmelerini görüntülemek için tıkla!
  • Önemli Not: iOS işletim sistemine sahip Turkcell'liler ve Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılar, fizy mobil uygulamamı indirdikten sonra, uygulamamın içerisinde “Paketler” sayfasında yer alan “Apple Store veya Google Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olabilirler. Üyeliğini mobil uygulamalardan başlatan kullanıcılarım, mevcut üyelikleriyle web sitesi üzerinden de müzik dinleyebilirler.

Mobil ve tablet uygulamaları üzerinden fizy’i kullanmak için;
  • Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin.
  • Önemli Not: IOS işletim sistemi için IOS 8.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar, Android işletim sistemi için Android 4.4 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar desteklenmektedir.
  • iOS cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
  • Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
  • Uygulamamı açtıktan sonra, internet bağlantı türüne (Wifi veya 4.5G) göre Turkcell Şifre ekranı açılabilir. Açılan Turkcell Şifre ekranında, telefon numarası ve şifre alanlarını doldur. Eğer Turkcell şifreni bilmiyorsan şifre alman gerekir. Turkcell aboneleri 2200'a SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilir.
  • Uygulamama giriş yaptıktan sonra, yerli-yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğini dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, her ana ve müzik zevkine uygun hazır listelerimden beğendiğini dinleyebilir, kendi dinleme listeni oluşturabilirsin.

Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?