Fırsat - Ayın İlleri 1GB

Nasıl yararlanabilirim?
Active

Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Active

Son 30 gün içerisinde yeni hat aktivasyonu gerçekleştirmiş, Kurumsal Faturalı mobil geniş bant ve ses hat sahibi müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.

Kalan data hakkım bir sonraki aya devreder mi?
Active

İnternet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.

Paket aşımında ne kadar öderim?
Active

Faturalı hatlar için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde paket aşım ücreti kurumsal müşterilerimiz için 199 TL'ye (tüm vergiler dâhil) ulaştığında, kullanım hızı 128 kbps ye düşürülür ve daha fazla paket aşım ücreti uygulanmaz. İnternet paketi yenilendiğinde, yeni 3G internet paketi alındığında veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale döner.
Paket aşım ücreti 0,000049 TL/KB'dir.

Mevcutta devam eden Kontratlı Devam Kampanyası olan müşterilerimiz Kontratlı İnternet Paketlerinden yararlanabilir mi?
Active

Hayır, yararlanamaz.

Kampanya koşulları nedir?
Active

Kampanya kapsamında yeni hat tesis edilmesi durumunda aylık paket tutarı dışında, "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" faturanıza 12 ay taksitlendirilerek uygulanır. Ayrıca her ay TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri de faturaya uygulanır.
İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız data, Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyadan son 30 gün içerisinde yeni hat aktivasyonu gerçekleştirmiş ses hatları faydalanabilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Paketlerin paket aşım ücreti 0,05 TL/MB’dir.
Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir.
Paket almak istediğiniz zaman paket anında aktif hale getirilecektir ve aylık olarak yenilenecektir.
İnternet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları Standart Mobil İnternet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Paketin kotası yanında üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst veri indirme hızını göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paketler arası geçiş yapabilir miyim?
Active

Hayır, geçiş yapılamamaktadır.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Active

Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, o fatura dönemi dahil verilen indirimler toplamı bir sonraki faturanıza uygulanır.

Taahhüt sonunda kampanyamın durumu ne olur?
Active

Paket'in süresi sona erdikten sonra, aksini Turkcell’e yazılı olarak bildirilmediği müddetçe, seçilen Ekonomik Internet Paketi, belirtilen her bir hatta tanımlanmaya devam edecektir.

Bilmenizde fayda var
Active

Turkcell, Kontratlı İnternet Paketleri’nin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kapat
Yardım ister misiniz?