Yeni İŞTECEP Kampanyası

Yeni İŞTECEP Kampanyası
İŞTECEP'le, fatura sözünüze; faturanıza indirim ve/veya TeknoÇek alabilirsiniz ! TeknoÇekinizle; cep telefonları, notebooklar, netbooklar, aksesuarlar, ofis cihazları arasından seçim yapabilirsiniz!
31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur

Yeni İŞTECEP Kampanyası

Turkcell; İŞTECEP kampanyasıyla, müşterilerinin işlerine daha fazla teknoloji katmak ve verimlilik sağlamak için TeknoÇek veriyor! Siz de Müşteri Temsilcinizle görüşerek 12 ya da 24 ay fatura ödeme sözü verin ve İŞTECEP Kampanyasına katılın ve fatura indirimi kazanın! Ayrıca, alacağınız TeknoÇek’le seçeceğiniz akıllı cihazlar ve mobil internetle verimliliğinizi katlayın!
Turkcell Teklifleri
İŞTECEP Paketlerinden birini seçerek, şirket toplam faturanız için 12 veya 24 aylık taahhüt verirseniz, fatura indirim kazanır ve TeknoÇek alabilirsiniz!
  • Bu kampanya ile her ay ödediğiniz toplam şirket fatura tutarınızı 12 ya da 24 ay boyunca ödemeye devam etmeyi taahhüt ederseniz, hediye cep telefonları, notebook’lar, netbook’lar arasından dilediğinizi seçebilir ve faturanıza indirim alabilirsiniz!
  • TeknoÇek'inizdeki TeknoPuanları taahhüt sürenizin sonuna kadar kullanabilir, teknoloji bütçenizle akıllı cihazlar alabilirsiniz. Turkcell'in kurumsal müşterilerine sunduğu bu fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.
  • TeknoPuanlarınızla alacağınız cihazlar yetkili ithalatçı firmanın garantisi altındandır. Telefonunuzla ilgili teknik sorunlarda telefonunuzun garantisinde belirtilen yetkili servise başvurabilirsiniz ya da 532'yi arayabilrisiniz!.

TeknoÇek Tanıtım Video'su için tıklayın.

Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?