Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası

Kimler Yararlanabilir?
Active

Kurumsal faturalı mobil geniş bant veya HSCSD hattı sahibi aboneler yararlanabilir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Kontratlı Modem kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar Kampanya Taahhütnamesinde yer almaktadır. Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir. Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. Aynı firma kapağı ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır. Abone katılım limit olan 20’yi doldurduğu takdirde 10 adete kadar Vınn cihazlarından faydalanabilir.

Nedir?
Active

Wifi modemle internete bağlanmak isteyen kurmsal müşterilerimiz, avantajlı fiyatlarla internete Turkcell hızında bağlanabilecekler. Birbirinden farklı internet paketlerinden dilediğinizi seçebilir size en uygun wifi modemi Turkcell kalitesiyle alabilirsiniz.

Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Active

KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Dijital Operatör Uygulaması'ndan veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz. İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

Tarife/Paketimi aşarsam ne kadar öderim?
Active

Lifecell ve Esnek İnternet Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5,10 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5,10 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Esnek İnternet Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.

Hangi cihazları alabilirim?
Active

Kampanya Taahhütnamesinde yer alan atkif cihazları görebilirsiniz.

Aldığım pakette bahsedilen hıza her zaman ulaşabilir miyim?
Active

Kampanya kapsamındaki İnternet Paketlerinde abonelerimiz 4,5G hızında internete bağlanabileceklerdir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

Paket değiştirme işleminin nereden yapabilirim?
Active

Tüm Kurumsal müşterilerimiz, herhangi bir başvuru evrakı getirmelerine gerek kalmadan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilir.

E-posta kullanımlarım kotamdan düşer mi?
Active

Lifecell İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.

Önceliklendirme nedir? Nasıl kullanırım?
Active

Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

Kampanya kapsamında kaç adet paket alabilirim?
Active

Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir.

Cihaz kampanyasından önce kontratlı veya kontratsız internet paketleri aktif olan aboneler kampanyadan yararlanabilir mi?
Active
  • Kontratlı Esnek İnternet Paketleri veya Lifecell İnternet Paketleri kullanan aboneler kampanyadan faydalanamaz. 
  • Kontratsız Lifecell Paketleri kullanan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için abonenin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçirilmesi gerekir.
  • Kontratsız Esnek İnternet Paketleri aktif olan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için paketlerini iptal ettirmesi gerekir. 
Kampanya ne zaman aktiflenir, internet paketimi ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Abone, kampanya kapsamında seçtiği paketteyse anında, değilse fatura kesiminde başlar.

Kampanya bitiminde bilgilendirilecek miyim?
Active

Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Ödeme tipi değişikliği, devir ve numara değişikliğinde fayda devam eder mi?
Active

Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

Kampanyadan yararlanırken paket/tarife değişikliği yapabilir miyim?
Active

Paket değişikliği yapılabilmeniz için kampanyaya katılımınızın üzerinden bir ay geçmesi gerekir. Geçiş yapmak istendiğinde bir sonraki fatura döneminde yeni paket başlar. Lifecell İnternet Paketleri kendi arasında, Tam Gaz İnternet Paketleri kendi arasında ve Esnek İnternet Paketleri kendi arasında geçiş yapabilir. Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası altında olmayan paketlere geçiş yapılamamaktadır. Fatura dönemleri (12,24 ve 36) farklı tekliflere geçiş yapılamamaktadır. Paket değişiklik talebiniz için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız ya da Satış Yöneticileri üzerinden talep formu iletilerek bildirim yapmanız yeterli. Paket değişikliğiniz 2. cihaz alım hakkını doğurmaz. Birden fazla kez üst paketlere geçebilirsiniz. Paket geçişleriniz arasında GB kontrolü yoktur, dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Ancak sadece 1 kereliğine alt paketlere geçiş yapabilirsiniz. Farklı pakete geçiş işleminizden sonra yeniden paket değişikliği yapabilmeniz için 1 ay geçmesi gerekir. Paket değişikliği ilk imzalanan sözleşmedeki, sözleşme süresini uzatmaz. Cihazlar arası paket değişikliği yapılamaz, sadece paket büyüklüğü değişikliği yapabilirsiniz. Yeni pakete geçiş ücretlendirmeleri ise web sitemizde yer alan güncel teklifler üzerinden gerçekleşir.

Kampanyamın iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?
Active

Sözleşme iptali anında gerçekleşir. Sözleşme iptal anında itibaren yeni çıkacak faturaya paketin indirimsiz standart fiyatı yansır. Müşteri farklı bir tarifeye geçmediği sürece standart paket fiyatından kullanıma devam eder. Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

Bilinmesinde faydar var.
Active

Esnek İnternet Paketleri Kampanyasına katılmak isteyen müşterilerimizin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçilirlmesi gerekiyor.

Kapat
Yardım ister misiniz?