İşte Avantaj Devam Kampanyası

İşte Avantaj Devam Kampanyası
İşiniz için en avantajlı teklifler Turkcell'de
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur

İşte Avantaj Devam Kampanyası

​İşiniz için en avantajlı teklifler Turkcell'de

Kampanya kapsamında İşte Avantaj Devam 6, İşte Avantaj Devam Platin 8, İşte Avantaj Devam Platin 10, İşte Avantaj Devam Platin 15, İşte Avantaj Devam Platin 20, İşte Avantaj Devam Platin Black 30, İşte Avantaj Süper Platin 15, İşte Avantaj Süper Platin 20, İşte Avantaj Süper Platin Black 30 bulunmaktadır. Kampanya kapsamındaki bu paketlere belirlenmiş teklifleri(SSS'de yer alana) kullanan kurumsal hat sahibi müşteriler geçiş yapabilir.

Paket içerikleri:

 • İşte Avantaj Devam 6 paketi 6 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 69 TL olacaktır.   
 • İşte Avantaj Devam Platin 8 paketi 8 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 3000 dakika, her yöne 250 SMS içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 89 TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Devam Platin 10 paketi 10 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 9000 dakika , her yöne 250 SMS  içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 109 TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Devam Platin 15 paketi 15 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 10000 dakika , her yöne 250 SMS  içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 124 TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Devam Platin 20 paketi 20 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 12.000 dakika , her yöne 250 SMS içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 149TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Devam Platin Black 30 paketi 30 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 13.000 dakika, her yöne 250 SMS  içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 164 TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Süper Platin 15 paketi 15 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 10000 dakika , her yöne 250 SMS  içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 145 TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Süper Platin 20 paketi  20 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 12.000 dakika , her yöne 250 SMS  içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 159TL olacaktır. 
 • İşte Avantaj Süper Platin Black 30 paketi 30 GB internet, sınırsız şirket içi dakika, her yöne 13.000 dakika , her yöne 250 SMS  içermektedir ve paket ücreti tüm vergiler dahil 199 TL olacaktır. 

İşte Avantaj Devam Platin 15, İşte Avantaj Devam Platin 20, İşte Avantaj Devam Platin Black 30, İşte Avantaj Süper Platin 15, İşte Avantaj Süper Platin 20, İşte Avantaj Süper Platin Black 30 paketlerinde; paketle ek 1000 Dk ve 100 SMS Yurt dışına doğru kullanılabilecektir.Yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS'lik hediye aşağıdaki 50 ülke yönüne geçerli olacaktır: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, ABD Virgin Adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Biritanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, İzlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, Peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, YeniZelanda, Yunanistan


Katılım Kriterleri

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşmalarda 6 saniye, internet kullanımlarında 1 kbps’dir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak İşte Avantaj Devam Platin 15,  İşte Avantaj Süper Platin 15 ilk 3 gün ücretsiz ; İşte Avantaj Devam Platin 20, İşte Avantaj Süper Platin 20  ilk 4 gün ücretsiz; İşte Avantaj Devam Platin Black 30,İşte Avantaj Süper Platin Black 30 paketlerinde ise  ilk 5 gün ücretsiz sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.
  Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.  
 • KKTCELL yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. Aşım durumunda uluslararası aşım bedeli geçerli olacaktır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ücretlendirme Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?