Kontratlı İnternet Paketleri Kampanyası

Nasıl yararlanabilirim?
Active
Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
%50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketlerinden en az 5 ses hattını en fazla 30 gündür diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Cepten mobil internet paketleri anında aktiflenecektir, hattınıza gönderilecek aktiflenme SMS’i ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayardan mobil internet abonesi kampanya kapsamında seçtiği paketteyse paket anında başlar. Farklı bir tarife/pakette ise fatura kesiminde başlar.

Kimler yararlanabilir?
Active
Kurumsal Faturalı Hat sahibi müşterilerimiz, kampanyadan yararlanabilir.
%50 Katalog 2 GB-5 GB-10 GB paketlerinden en az 5 ses hattını son 30 gündür diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir. Yeni İŞTECEP Kampanyasından faydalanarak; TeknoÇek seçeneğini seçmiş olan firmaların, TeknoÇek Kapsamındaki TeknoPuanları atadığı özel şifre yetkilisi, Kurumsal Online İşlemlere girerek Cepten 2 GB, 5 GB, 10 GB paketlerini ve Bilgisayardan 2 GB, 5 GB ve 15 GB paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt ederek aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %50 indirimli alabilirler. Özel şifre yetkilisinin ilk alışverişinden itibaren sadece 30 gün için geçerli olmak üzere; cepten paketler firmanın üzerinde cepten internet paketi olmayan hatlarına, bilgisayardan paketler ise firmanın üzerinde bilgisayardan internet paketi olmayan hatlarına sunulacaktır.


Mevcutta devam eden Kontratlı devam kampanyası olan müşterilerimiz Kontratlı İnternet Paketlerinden yararlanabilir mi?
Active

Hayır, yararlanamamaktadır.

Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Active

KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Dijital Operatör Uygulaması'ndan ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.
İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

Kalan data hakkım bir sonraki aya devreder mi?
Active
İnternet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez
Paket aşımında ne kadar öderim?
Active
  • Turbo Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5,10 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5,10 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Kurumsal Turbo Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.
Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?
Active

Numara değişikliğinde ve tarife değişikliğinde devam eder. Devir, numara taşıma, hat kapama ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur.

Paketimin üzerine Limitinde Durma opsiyonu aldığım zaman, kotam dolduğunda e-posta kullanımım da hız kısıtına girer mi?
Active

Evet. Limitinde Durma opsiyonu hattınızın tüm data kullanımının hızını 1 kbps’ye düşürür. Bu durumda e-posta kullanımlarınızın da hızı durdurulacaktır.

Paketler arası geçiş yapabilir miyim?
Active
  • 1 kere alt pakete geçiş yapılabilir, üst pakete geçiş sınırı yoktur. İşte Cep data paketli aboneler kendi aralarında geçiş yapabilrler.
  • Cepten mobil internet paketlerindeDeğişiklik online devreye girer ve ilk paketin tam ücreti, geçiş yaptığınız paketin ise "(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) x paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” olarak toplam ücret yansıtılır. bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yaptığınız paketiniz ile tam ücret ödeyerek devam edersiniz. Önceki paketten kalan kullanım hakkı son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
  • Bilgisayardan mobil internet paket değişiklikleri fatura kesim tarihinde devreye girer.
  • Değişiklik, müşteri hizmetlerinden yapılabilir.
  • Üst paket ve alt paket geçiş işlemi yapılırken herhangi bir belge almaya gerek yoktur.
  • Paket değişikliği işleminden sonra yeniden paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.
  • 4GB paketten 4GB limitinde duran pakete geçiş yapılabilir.
  • Kampanya kapsamındaki Paketler kendi aralarında (%50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketleri hariç), %50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketleri ise diğer ikisinden biriyle paket değişikliği yapabilir.
Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Active
İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur. Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.

Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, o fatura dönemi dahil verilen indirimler toplamı bir sonraki faturanıza uygulanır.

Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
Taahhüt sonunda kampanyamın durumu ne olur?
Active
Kampanya bitiminde kullanılmakta olan Turbo internet paketinin kampanyasız (kontratsız) fiyatı üzerinden ücretlendirilerek kullanmaya devam edebilirler.
Taahhüt sürem bitince bilgilendirme yapılacak mı?
Active

Taahhüt süreniz dolduğunda cep telefonunuza bilgi SMS'i gönderilir.

Bilmenizde fayda var
Active
Turkcell, Kontratlı İnternet Paketleri’nin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Kapat
Yardım ister misiniz?