Dijital Mesalaşma Servisleri Hediyeli Mesaj Kampanyası

Hediyeli Paket Kampanyası nedir?
Active

Satın aldığınız faturasız Dijital Mesalaşma Servisleri paketindeki SMS adedi kadar SMS’in hediye edildiği kampanyadır. Örneğin faturasız 5.000 adet SMS satın alırsanız, 5.000 adet SMS de Turkcell’den hediye.

Nasıl yararlanabilirim?
Active

Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve Dijital Mesalaşma Servisleri sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.
Turkcell Dijital Mesalaşma Servisleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Active
  • Aşağıdaki 3 kriterden herhangi birine uyan firmalar bu kampanyadan yararlanabilirler:
  • Daha önce Toplu Mesajlaşma/Dijital Mesalaşma Servislerini hiç kullanmamış firmalar
  • Mevcutta Ön Ödemeli veya Faturalı TDijital Mesalaşma Servisleri abonesi olan müşteriler

Nasıl ücretlendirilirim?
Active

Satın alınan paketin aynısı hediye edildiğinden aynı fiyatta 2 katı SMS adedi hakkı elde edilmiş olacaktır. Örneğin; 70 TL karşılığında 1.000 SMS satın alan müşterimize 1.000 SMS de Turkcell’den hediye olacağı için 70 TL’ye 2.000 SMS hakkı elde etmiş olur.

Kampanyaya bütün paketler dahil midir?
Active

Evet Kampanyaya tüm ön ödemeli Dijital Mesalaşma Servisleri paketleri dahildir.

Kampanya koşulları nedir?
Active

Kampanyadan faturasızDijital Mesalaşma Servisleri müşterileri yararlanabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar yükleme itibarıyla 12 ay içinde kullanılmalıdır.

Turkcell kurumsal müşterisiyim ve Dijital Mesalaşma Servisleri sözleşmesi imzaladım ama herhangi bir toplu mesaj gönderimim bulunmuyor. Kampanya’dan yararlanabilir miyim?
Active

Evet kampanyadan yararlanabilirsiniz

Kampanyadan kazandığım hediye mesajları diğer toplu mesajlaşma ürünleri için de kullanabilir miyim?
Active

Kampanyadan kazanılan ücretsiz mesajlar SMS, MMS, Toplu Video, Mobil Anket ve Mobil Broşür gönderimi için kullanılabilir. Her ürün için kullanım adeti belirlenen SMS katsayısı çarpılarak hediye paketten düşer. OTP mesajlar, Sesli mesaj, Vergi Numarasına Mesaj ve Turkcellilere Mesaj ön ödemeli paketlerde kullanılamaz.

İlk ay paketi satın aldıktan sonra hediye SMS’lerden yararlanabilir miyim?
Active

Hediye SMS’ler hattınıza tanımlandıktan sonra hediye SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibarıyla 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz SMS sayısı neye göre belirlenir?
Active

Müşterinin satın aldığı ön ödemeli Dijital Mesalaşma Servisleri paketindeki SMS adedi kadar SMS, Turkcell tarafından hediye edilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?