Dijital Mesajlaşma Servisleri Ön Ödemeli Yeni Müşteri Kampanyası

Dijital Mesalaşma Servisleri Ön Ödemeli Yeni Müşteri Kampanyası nedir?
Active

ön ödemeli yeni Dijital Mesalaşma Servisleri müşterilerinin veya 14 aydır toplu SMS servisini kullanmamış müşterilerimizin faydalanacağı, aldığı ön ödemeli paketin içeriğinin 2 katının hediye edildiği kampanyadır.

Nasıl yararlanabilirim?
Active

  • Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve Dijital Mesalaşma Servisleri sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında 14 aydır toplu mesajlaşma ön ödemeli paketlerinden birini almamış ön ödemeli Dijital Mesalaşma Servisleri müşterilerimiz veya 14 aydır toplamda 100 SMS’ten fazla gönderim yapmamış faturalı Dijital Mesalaşma Servisleri müşterilerimiz ve servisi daha önce hiç kullanmamış faturalı Turkcell Kurumsal Müşterileri de kampanyadan yararlanabilir.
  • Turkcell Dijital Mesalaşma Servisleri Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilirim?
Active

  • KDV ve ÖİV dâhil, faturasız Dijital Mesalaşma Servisleri paketlerinin fiyatları web sitemizde belirtilmiştir.
  • Kampanya kurgusuna örnek olarak yeni ön ödemeli Dijital Mesalaşma Servisleri abonesi olan müşterimizin alacağı 50.000 adet toplu SMS paketine 100.000 adet toplu SMS hediye edilecektir.
  • Hediye SMS'ler paket alındıktan 1 ay sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra yüklenecektir.
  • Paket alan müşteri yeni müşteri kritierlerini sağlamadığı takidirde Dijital Mesalaşma Servisleri Hediyeli Paket Kampanyası'nda değerlendirilir.

Bu kampanya ile beraber diğer Dijital Mesalaşma Servisleri kampanyalarından yararlanabilir miyim?
Active

Bu kampanya ile beraber Dijital Mesalaşma Servisleri Hediyeli Paket kampanyası dışında diğer Dijital Mesalaşma Servisleri kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?