Bilgisayardan İnternet Ek 50GB Paketleri

Bilgisayardan Ek İnternet Paketi Kampanyası nedir?
Active
3G internet hattınızda aylık bir Internet paketiniz varsa Bilgisayardan Ek İnternet Paketi ile istediğiniz an, mevcut paketinize ilave ek paket alabilir ve almış olduğunuz ek paketleri 30 gün süre ile kullanabilirsiniz..

Nasıl yararlanabilirim?
Active

3G internet hattınızı kullandığınız terminalin SMS bölümüne girerek istediğiniz paket büyüklüğüne göre uygun mesaj metnini yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli. 1GB ek internet paketi için “JOKER 1GB”, 4G ek internet paketi için “JOKER 4GB”, 8GB ek internet paketi için” JOKER 8GB”, 50 GB ek internet paketi için "Bilgisayardan Ek 50GB", 100 GB ek internet paketi için "Bilgisayardan Ek 100GB" ve 150 GB ek internet paketi için "Bilgisayardan Ek 150GB" yazmanız gerekmektedir.

Kimler yararlanabilir?
Active
Kontratlı VINN müşterilerimiz veya herhangi bir 3G internet paketi olan abonelerimiz yararlanabilir.
Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

VINN hattınıza gönderilecek olan onay mesajını EVET yazarak cevapladığınızda, VINN hattınıza, bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıktan sonra Ek Paketi’nizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilirim?
Active

Paket ücretine detaylı bilgi kısmından ulaşabilirsiniz. Satın alınan ek paket bittiğinde kullanım ana paket üzerinden devam eder.

Kampanya koşulları nedir?
Active

  • Satın almış olduğunuz Bilgisayardan Ek Internet Paketi 30 gün süreyle (veya paket bitene kadar) kullanabilirsiniz.
  • Eğer isterseniz Bilgisayardan İnternet Ek 1 GB, 4 GB, 8 GB, 50 GB, 100 GB ve 150 GB paketlerini aynı dönem içerisinde beşer kez alabilirsiniz. Her bir paket için uygun mesaj metinleri ile başvuruda bulunmanız gerekir. Her bir paket için uygun mesaj metinleri ile başvuruda bulunmanız gerekir.

Bilgisayardan Ek İnternet Paket’imde kalan internetimi nasıl öğrenebilirim?
Active

3G internet hattınızı kullandığınız terminalin SMS bölümünde KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kalan ek paketinizi öğrenebilirsiniz.

Kullanmadığım internetim bir sonraki aya devreder mi?
Active

İnternet paketleri sadece satın alınan 30 günlük süre içinde kullanılabilir, kullanılmayan internet bir sonraki aya devrolmaz.

Bilgisayardan Ek İnternet Paketi’min bittiğini nasıl anlayacağım?
Active

Bilgisayardan Ek Paket kullanım kotanız %80’e ulaştığınd hattınıza bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bilgisayardan Ek İnternet Paketi’nizin tamamını kullandığınızda da yine hattınıza bir SMS gönderilir.

Bilgisayardan Ek İnternet Paket aldığımda mevcut paketim ne olacak?
Active

Bilgisayardan Ek İnternet Paket aldığınızda öncelikle ek paketinizi kullanmaya başlarsınız. Ek İnternet Paketi’niz bittiğinde mevcut paketinizi kullanmaya devam edersiniz. Eğer mevcut paketiniz bitmişse, kullanımınızı devam ettirdiğiniz sürece paket aşım ücreti ile ücretlendirilirsiniz. İsterseniz bu dönem içerisinde yeni bir Ek Paket alabilirsiniz.


Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Active

Kampanya aylık olduğu için her ay yenilenmez.

Anında iptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?
Active

Hayır, devam etmez.

Kapat
Yardım ister misiniz?