Hesap Paketi

Nasıl yararlanırım?
Active
Hesap Paket’ten yararlanabilmeniz için Paketcell Tarifesi’ne geçmeniz yeterli. Hesap Paket’ten tüm kurumsal faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
Turkcell Müşteri hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Hesap Paket’e kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Active
Hesap Paket ile şirketinize kayıtlı hatlarla sınırsız dakika, tüm Turkcell’lilerle 300 dakika ve her yöne tam 150 dakika konuşursunuz. Yurt dışındaki ve yurt dışına yaptığınız kullanımlarınızda Hesap Paket dahilindeki dakikalar dışında, yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ödeme yaparsınız.

Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız
Hangi durumlarda bu paketten yararlanılamaz?
Active
Dijital FCT,Analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıcıları Hesap Paket’ten yararlanamaz.
FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kapat
Yardım ister misiniz?