Star Paket

Nasıl yararlanırım?
Active
Star Paket’ten yararlanabilmeniz için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Bu paketten tüm Kurumsal Faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Star Paket’iniz için kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Active
Paket dakikalarınızla yurt içinde tüm Turkcell'liler, şirket içi hatlar, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz. Şirket içi hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Her yöne 9000 dakika ile tüm operatörler ve sabit hat yönlerine doğru yapacağınız görüşmelerde kullanabilirsiniz. Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında her yöne aramalarınızdan kullanırsınız
Kalan dakikalarım bir sonraki aya devreder mi?
Active
Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
Paket dakikalarımı aşarsam ne kadar öderim?
Active
Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
Hangi durumlarda bu paketten yararlanılamaz?
Active
Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Star Paket’ten yararlanamazsınız.
FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
Heryöne Kontratlı, İşteCep,BlackBerry kontratlı kurguları dışında kontratlı kurgu kullanan hatlar Kurumsal Limon kampanyasından yararlanamaz.
Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active
Kapat
Yardım ister misiniz?