İşte Platin Prestij Plus

İşte Platin Prestij Plus
İşte Platin Prestij Plus Paketi ile internet, ses, yurt dışı ihtiyacınızı bir arada karşılayın! Üstelik Platin ayrıcalıklarıyla!
Abone Alımına Kapalı
 

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

Tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’leri yurt dışında da kullanabilirsiniz. Üstelik her fatura döneminizde ilk 3 gün ücretsiz, sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca yurt dışına doğru 1000 Dk ve 100 SMS'i hediye olarak kullanabilirsiniz.


4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

  • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
  • fizy’e ozel ek 5GB internet ile doya doya müzik!
  • TV+ Cep paketi. Üstelik rahat rahat izleyin diye 10GB interneti de içinde!
  • lifebox 100GB Saklama Alanı
  • Turkcell Dergilik ve Turkcell Dergilikte Geçerli 15 GB

 

İşte Kontrol

İşte Kontrol servisine üye olarak paket aşim derdine son verebilirsiniz!


 

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.


İşte Platin Prestij Plus

​İnternet, konuşma, SMS ve Dergilik'e ayrı ayrı ücret ödemek yerine; yüksek içerikli İşte Platin Prestij Plus Paketi'ni tercih edin! 15 GB cepten internet ve her yöne 10.000 dakikanın keyfini çıkarın! Üstelik paketiniz yurt dışında ve yurt dışını ararken de geçerli! Platin ayrıcalıkları da sizinle beraber!

Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?