İşte Tarife

Nasıl kayıt olurum?
Active
Şirket yetkilisiyseniz (veya işlem yapmaya vekâletname ile yetkilendirilmiş kişi) Kurumsal Çözüm Merkezleri'ne veya Turkcell Abone Merkezleri'ne giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için kimlik fotokopiniz, şirket imza sirküleriniz ve şirket antetli kağıda yazılı imzalı- kaşeli dilekçenizin olması gerekir.
*Kurumsal Online İşlem üyeliği olan müşterilerimiz tarife değişikliğini internet sitemizdeki Kurumsal Online İşlem'den de yapabilir.
Kısa numara nedir?
Active

İşte Tarife’yi kullanıyorken yine bu tarifedeki diğer hatları ararken kullanabileceğiniz dört haneli numaradır. Kısa numaraları şirketiniz belirler ve ilk rakamları 0, 112, 44, 70, 75, 80, 82, 83 ile 85 dışında kalan her numara seçilebilir.

Kısa numaramla SMS gönderebilir miyim?
Active

Kısa numaranızı kullanarak SMS gönderemezsiniz. Ancak standart numaranızı kullanarak yine uygun fiyatlara mesajlaşabilirsiniz.

Kısa numaramla yönlendirme yapabilir miyim?
Active

Kısa numaranızla başka bir numaraya yönlendirme yapamazsınız. Ancak standart numaranızı kullanarak yönlendirmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hattımı borcuyla devredersem ne olur?
Active

Hattınızı devrettiğinizde, ödenmemiş borçlarından dolayı aramaya ve aranmaya kapatıldığında, hattınız otomatik olarak iptal olur.

Çağrı kısıtlama özelliği nedir?
Active

Siz Turkcell’li İşte Tarifeliler’in yalnızca GSM numaralarını (0532, 0533, 0535, 0536, 0537, 0538 ve 0539) ya da sadece şirket adına kayıtlı Büyük Şirket tarifesindeki müşterilerimizi ve bir santral numarasını arayabilmesidir. Çağrı kısıtlama servisi yurt dışındaki kullanımlarınızda geçerlidir.

Bilmenizde fayda var
Active

Turkcell, kampanyalarının ücret ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active
Kapat
Yardım ister misiniz?