Kolay Özel Paket

Nasıl kayıt olabilirim?
Active
Paketten yararlanabilmek için 12 ay boyunca en az 1000 hat aboneliği taahhüdü vererek katılabilirsiniz. Kamu kuruluşları, Kamu İktisadi Teşebbüsleri, Belediye ve Belediye İştirakleri hat sınırı olmadan sözleşmesiz olarak "Kolay Özel Paket"'ten faydalanabilecektir. Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paket dakikaları tüm Turkcell'lilerle, sabit hatlarla (ev/ iş numaralarıyla) ve diğer operatörlerle yapılan yurt içi görüşmeler için geçerlidir.

Kolay Paket aboneliğinizle beraber tarifeniz İşte Tarife olarak değişecektir ve eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinir.

Paketler, hatta yeterli TL bakiyesi sağlandığında aktive olur. Paket dakikaları 31 gün için geçerlidir. Paket ücretleri kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşmektedir.

Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Active
Yurt dışındaki ve yurt dışına yapılan kullanımlar Paket dahilindeki dakikalar dışında, ilgili hattın güncel yurt dışı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Dakika paketleri 31 günde bir, hatta yeterli TL bakiyesi olması durumunda yenilenecektir. Hatta yeterli TL bakiyesi olmaması durumunda, ücretlendirme İşteTarife üzerinden olur.
Paket kurumsal ön ödemeli SMS ve internet paketleri ile birleştirilebilir ancak aynı ay içinde başka bir ses paketine abone olunduğu takdirde mevcut paket iptal edilir.
Ücretlendirme periyodu nedir?
Active
Paketler kapsamındaki yurt içi görüşmeler 20 saniyede bir ücretlendirilir.
Paket aşımında; 10 TL altı yükelemelerde ücretlendirme periyodu, 60 saniyedir. 10 TL üstü yükelemelerde ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.
TopluYükle ile hatlarınızın TL bakiyelerini yönetip indirimli fiyatlara konuşarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. TopluYükle paketleri için tıklayınız.
Paket dakikalarımı nasıl öğrenebilirim?
Active

Şirket yetkilisi veya işlem yapmaya vekaletname ile yetkilendirilmiş kişi Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya Dijital Operatör Uygulaması üyeliği olan müşterilerimiz, Dijital Operatör Uygulaması üzerinden paket sorgulamalarını yapabilirler.

Aldığınız paketten kalan dakikalarınızı paketinizin adının başına SORGU yazarak ücretsiz kısa mesaj ile 2222'e göndererek veya Hesabım'dan öğrenebilirsiniz. Ayrıca ay içerisinde paket ısa mesaj ile müşterilerimize gönderilmektedir.

Paket dakika/internet/SMS’lerimi aşarsam ne kadar öderim?
Active
Paket aşımları İşteTarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Kurumsal KOLAY Holding Paketi için paket aşımında Turkcell, sabit operatör ve diğer operatör yönüne yapılan yurt içi aramalarda İşte Tarife ücretleri üzerinden ücretlendirilir.
Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active
Bilmenizde fayda var
Active
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

Paket dakikaları aynı şirket üzerine kayıtlı hat bile olsa üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Taahhütnamenin imza tarihinden itibaren 12. ayın sonunda TURKCELL tarafından yapılacak kontrolde taahhüt ettiğiniz 2.500 (ikibinbeşyüz) adet hatta ulaşamamamız ve/veya herhangi bir zaman içinde taahhütnamede belirtilen yükümlülüklerimize kısmen veya tamamen aykırı davranmamız ve/veya 12 aylık Taahhüt süresi sona ermeden Taahhütname kapsamında tanımlanmış tüm Paketleri iptal etmek istememiz durumunda Taahhütname süresince verilmiş olan faydaya istinaden her bir hattımız için ayrı ayrı hesaplanmak üzere, Taahhütnamenin imza tarihinden aykırılığın oluştuğu tarihe kadar tanımlanmış toplam Paket sayısı ile 30 TL (Otuz Türk Lirası)’nın çarpılması sonucu hesaplanacak tutarın kurumsal faturalı hattımıza ait aykırılığın gerçekleştiği tarihten sonraki ilk faturamıza bir kerede uygulanacağını ve Tahhütname kapsamında hatlarımıza tanımlanan Paketlerin iptal edilecektir.
Kapat
Yardım ister misiniz?