Meslek Tarifesi

Nasıl yararlanırım?
Active

Esnaf 250 paketinden yararlanabilmeniz için Esnaf Kimlik Kartınız* ile birlikte Turkcell Mağazalarına ya da Kurumsal Çözüm Merkezleri'ne başvuruda bulunmanız yeterli. Esnaf 250 Paketi’nden kurumsal Hazırkartlı Turkcell'liler ve TESK’e üye olduğunu belgeleyen tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

Şirket yetkilisiyseniz (veya işlem yapmaya vekâletname ile yetkilendirilmiş kişi) Kurumsal Turkcell Noktaları, Kurumsal Online İşlemler’den veya Turkcell Mağazalarına giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için kimlik fotokopiniz, şirket imza sirküleriniz ve şirket antetli kağıda yazılı imzalı- kaşeli dilekçenizin olması gerekir. Kurumsal Online İşlem üyeliği olan müşterilerimiz tarife değişikliğini internet sitemizdeki Kurumsal Online İşlem'den de yapabilir.

*Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu belgeleyen, bağlı bulunduğunuz Esnaf Odası’ndan verilen Esnaf Kimlik Kartınızı göstererek ya da http://esnaf.sanayi.gov.tr sitesinden sorgulanarak alınacak internet çıktısı ile Turkcell Mağazaları ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden Esnaf 250 Paketi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?