Kurumsal Tarifen Yurt Dışında Geçerli Plus

Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

Bahreyn, Bruney, Burkina Faso, Cezayir, Dominik Cumhuriyeti, Fas, Fildişi Sahilleri, Gana, Guatemala, Gine, Hindistan, İran, Kamerun, Kuveyt, Makao, Mali, Mısır, Nepal, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Sudan, Şili, Tayvan, Tunus, Ürdün

Nedir?
Active

Yurt içinden veya dışından ücretsiz bir SMS ile üye olunabilen, 26 ülkede günlük ücret karşılığında tarifenizin her yöne dakika, sms ve internet faydalarını kullanabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Sadece ilgili ülkelerde kullanım yaptığınız günler için ücretlendirme yapılır.

Kimler yararlanabilir?
Active

  • Ses, sms ve internet faydalarını aynı anda içeren tüm kurumsal ses hatları ile aşağıda yer alan tablet ve bilgisayardan internet paketlerinde geçerlidir.
  • Bilgisayardan Turbo 250 MB, Lifecell Bilgisayardan 2 GB, Lifecell Bilgisayardan 5 GB, Lifecell Bilgisayardan 8 GB, Lifecell Bilgisayardan 10 GB, Lifecell Bilgisayardan 15 GB, Lifecell Bilgisayardan 25GB, Lifecell Bilgisayardan 50 GB, Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası altındaki; Lifecell Bilgisayardan 5 GB, Lifecell Bilgisayardan 8 GB, Lifecell Bilgisayardan 15 GB, Lifecell Bilgisayardan 25 GB, Lifecell Bilgisayardan 50 GB paketleri; Kurumsal Kontratlı Tablet Kampanyası altındaki; Bilgisayardan Turbo 500 MB, Bilgisayardan Turbo 2 GB, Lifecell Bilgisayardan 5 GB, Lifecell Bilgisayardan 8 GB, Lifecell Bilgisayardan 10 GB, İşte Avantaj Platin 15, Lifecell Bilgisayardan 15 GB, Lifecell Bilgisayardan 25 GB, Lifecell Bilgisayardan 50 GB , İşte Eğlence 2 GB, Bilgisayardan Turbo 4.5 GB paketleri ; Kurumsal Bilgisayardan internet tarifesi altındaki Lifecell Bilgisayardan 5 GB, Lifecell Bilgisayardan 8 GB, Lifecell Bilgisayardan 15 GB, Lifecell Bilgisayardan 25 GB, Lifecell Bilgisayardan 50 GB.

Nasıl kayıt olabilirim?
Active

TYGPLUS yazıp 2200’a sms göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kaydolunur.

Tarifeye bağlı alınan paketler, ek paketler ve ek kampanyalar bu özelliğe dahil midir?
Active

Hayır. Sadece ana tarifedeki faydalar geçerlidir.

Nasıl İptal ederim?
Active

IPTAL TYGPLUS yazıp 2200’a göndererek iptal edilir.

Yurt içi paketinin bitmesi durumunda aşım ücreti nasıl olur?
Active

  • Yurt içi paket içeriğinin bitmesi halinde kullanımlar 100,10 TL / 1 GB ve 100,10 TL / 100 DK şeklinde ücretlendirilecektir. Aşım paketleri 30 gün geçerlidir, fakat bu sürede yeni fatura dönemine girilirse öncelikle yenilenen yurt içi paketin içeriklerinden kullanım devam eder. Yeni fatura dönemine girildikten sonra tekrar aşım olması halinde önceki aşım paketlerinden kalan faydalar varsa kullanımlar bu paket içeriklerinden devam eder.  Aşım halinde yapılan kullanımlarda günlük ücret ödenmeye devam eder. SMS paket aşımı 1,52 TL / SMS şeklinde ücretlendirilir.
  • Aşım paketleri aynı fatura dönemi içinde en fazla 30 kere tekrar eder, sonraki kullanımların ücreti arama için 7,99 TL / DK, aranma için 7,99 TL / DK, internet için 7,99 TL / MB olarak ücretlendirilir. 

Paketten kalan içerikler sorgulanabilir mi?
Active

KALAN yazıp 2222’ye göndererek sorgulama yapılabilir.

Ücretlendirme periyodu nedir?
Active

Ücretlendirme periyodu konuşmalarda 60 sn, internet kullanımlarında 1 MB’dır.

Özel servis numaraları ve 444’lü aramalar
Active

  • 444 aramaları, yurt içi tarifenizi yurt dışında da kullanabilme özelliği nedeniyle, yurt içi paketinizin dakikaları kapsamındadır.
  • 755’li numaralara yapılan aramalar yurt içi tarifenizi yurt dışında da kullanabilme özelliği kapsamında yurt içi paketinizden ücretlendirilir.
  • Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numalar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar +90 formatında arandığı takdirde yurt içi tarifenizi yurt dışında da kullanabilme özelliği kapsamında yurt içi paketinizden, +90 formatında aranamadığı durumda 11,02 TL/dk olarak ücretlendirilir.
  • Kısa servis, 118’li numaralar ve acil arama numaralarına yapılan aramalarınızda vergiler dahil 11,02 TL/Dk olarak ücretlendirilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ne kadar süre ile geçerlidir?
Active

Türkiye saati ile 24:00'e kadar geçerlidir. Türkiye saati ile 24:00'ten sonraki kullanımlar için yeniden günlük ücret ödenir.

Akıllı Yurt Dışı üyeliğim varsa öncelikli hangisi devreye girer?
Active

Akıllı Yurt Dışı üyeliğinizin olması durumunda Avantaj ülkelerinde tarifenizi yurt dışında kullanma özelliği devreye girer. Uzaklar ülkelerinde Akıllı Yurt Dışı devreye girer.

Kapat
Yardım ister misiniz?