Yurt Dışı Avantaj 180 Paketi (Faturasız)

Nedir?
Active
Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC’de sadece 150 TL ödeyerek bir ay boyunca 3 saat konuşabileceğiniz paket seçeneğidir.
Nasıl yararlanırım?
Active
AY180DK yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için yurt içinde ve yurt dışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir.
Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de satın alabilirsiniz.
Kimler yararlanabilir?
Active
Kurumsal Faturasız tüm Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.
Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active
Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Nasıl ücretlendirilirim?
Active
150 TL karşılığında bir ay boyunca 180 dakika avantajlı konuşabilirsiniz.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Ücretlendirme periyodu 20 saniyedir. KKTC için 6 sn'dir.
Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Active
Paket dakikalarınızı hem arama hem aranma için istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paketiniz satın alındıktan sonra 1 ay boyunca geçerlidir.
Paket dakikalarımı aşarsam ne kadar ücret öderim?
Active
Paket dakikalarınızı aşsanız bile dakikası sadece 1,29TL'ye konuşabilirsiniz.
Kullanmadığım dakikalar bir sonraki aya devreder mi?
Active
Paket dakikalarınız 1 ay boyunca geçerlidir, kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devretmez.
Aynı anda başka bir konuşma paketi alabilir miyim?
Active
Evet, aynı paketi aynı ay içinde istediğiniz kadar alabilirsiniz.
Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı konuşma paketlerinden de yararlanabilirsiniz.
Paketim her ay otomatik yenilenir mi?
Active
Paketiniz sadece aldığınız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active
ABD, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, KKTC, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Pakistan, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Şili, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan
Kurumsal hattı yurt dışı kullanıma açtırmak için şirket yetkilisinin mi başvurması gereklidir?
Active
Yurt dışı kullanıma kapalı hatları, kullanıma açtırmak için şirket yetkilisinin başvurması gerekmektedir.
Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active
Kapat
Yardım ister misiniz?