Yurt Dışı Avantaj 300 Paketi

Nedir?
Active

Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC'de sadece 227,49 TL ödeyerek 1ay boyunca 300 dakika konuşabileceğiniz paket seçeneğidir.

Nasıl yararlanırım?
Active

AY300DK yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için yurt içinde ve dışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir, Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de satın alabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Active

Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilirim?
Active
Tüm vergiler dahil 227,49 TL karşılığında 1 ay boyunca 300 dakika avantajlı konuşabilirsiniz.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Üst üste paket alabilir miyim?
Active

1 aylık paket dönemi içerisinde 3 kereye kadar aynı paket alınabilir.

Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Active

Paket dakikalarınızı hem arama hem aranma için istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paketiniz satın alındıktan sonra 1ay boyunca geçerlidir. Paketinizi kullanırken kalan kullanım süresini sorgulamanız mümkün değildir.

Paket dakikalarımı aşarsam ne kadar ücret öderim?
Active

Paket dakikalarınızı aşsanız bile dakikası sadece 1,30TL'ye konuşabilirsiniz.

Kullanmadığım dakikalar bir sonraki aya devreder mi?
Active

Paket dakikalarınız 30 gün boyunca geçerlidir, kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Aynı anda başka bir konuşma paketi alabilir miyim?
Active

Evet, aynı paketi aynı ay içinde 3 kereye kadar alabilirsiniz. Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı konuşma paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

Paketim her ay otomatik yenilenir mi?
Active

Paketiniz sadece aldığınız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.

Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

ABD, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, KKTC, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Pakistan, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Şili, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan

Kurumsal hattı yurt dışı kullanıma açtırmak için şirket yetkilisinin mi başvurması gereklidir?
Active

Yurt dışı kullanıma kapalı hatları, kullanıma açtırmak için şirket yetkilisinin başvurması gerekmektedir.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active
Kapat
Yardım ister misiniz?