Yurt Dışı Avantaj İnternet 120 MB Paketi

Nedir?
Active

Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC’de sadece 89,99 TL ödeyerek bir ay boyunca 120 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.

Nasıl yararlanırım?
Active

  • Cepten internet bağlantısı için AY120MB, VINN ile bağlanacaksanız DATA120 yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için yurt içinde ve yurt dışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir.
  • Dilerseniz, Online İşlemlerden, Turkcell Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell Mağazalarından da satın alabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Active

Tüm kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilirim?
Active

  • 89,99 TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 120 MB’lık internet paketini alabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir .

Paket datamı nasıl kullanabilirim?
Active

Paketiniz satın alındıktan sonra 1 ay boyunca geçerlidir.

Paketim bitince bilgilendirme yapılır mı?
Active

Paket içeriğinizdeki MB'ların %80'ini kullandığınızda ve paketinizi bitirdiğinizde SMS ile bilgilendirme yapılır. Bilgilendirme, son 12 saatlik kullanımlarınız hariç şekilde yapılır.

Paket datamı aşarsam ne kadar ücret öderim?
Active

Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir. Paket aşımında paket periyodu sonuna kadar vergiler dahil 2,02 TL/MB üzerinden ücretlendirilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kullanmadığım data bir sonraki aya devreder mi?
Active

Paket dataları 1 ay boyunca geçerlidir, kullanmadığınız data bir sonraki aya devretmez.

Aynı anda aynı veya başka internet paketi alabilir miyim?
Active

  • Evet, aynı paketi aynı ay içinde istediğiniz kadar alabilirsiniz.
  • Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

Paketim her ay otomatik yenilenir mi?
Active

Paketiniz sadece aldığız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.

Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çekya, Çin, Danimarka, Endonezya, Ekvador, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Grönland, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Nikaragua, Norveç, Özbekistan, Panama, Paraguay, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan

Paket dataları bittiğinde bilgi mesajı gelir mi?
Active

Paketinizin içeriğinin %80'ine ve %100'üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır. Dilediğiniz zaman KALAN YURTDIŞI veya KALAN yazıp ücretsiz 2222'ye göndererek paketinizde kalan MB'ı sorgulayabiliriz. Sorguya son 12 Saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

Devir, ödeme tipi ve numara değişikliğinde paketin durumu ne olur.
Active

Devir ve ödeme değişikliğinde paketiniz iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

Kapat
Yardım ister misiniz?