Yurt Dışı Uzaklar 100 Paketi

Nedir?
Active

Paket kapsamına giren ülkelerde sadece 120,32 TL ödeyerek bir ay boyunca 100 dakika konuşabileceğiniz paket seçeneğidir.

Nasıl yararlanırım?
Active
AY100DK yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için yurt içinde ve dışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir. Dilerseniz, Websitemizden Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de satın alabilirsiniz.
Kimler yararlanabilir?
Active

Kurumsal faturalı ve faturasız tüm Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Active

Paket dakikalarınızı hem arama hem aranma için istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paketiniz aktiflendikten sonra 1 ay boyunca geçerlidir.

Kullanmadığım dakikalar bir sonraki aya devreder mi?
Active

Paket dakikalarınız 1 ay boyunca geçerlidir. Kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Paketi aynı ay içinde alabilir miyim?
Active

Evet, aynı paketi aynı ay içinde istediğiniz kadar alabilirsiniz. Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı konuşma, internet veya SMS paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

Paketim her ay otomatik yenilenir mi?
Active

Paketiniz sadece aldığınız ay için geçerlidir. Dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.

Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

Afganistan, Anguila, Antigua & Barbuda, Arjantin, Bahamalar, Bahreyn, Barbados, Bhutan, Cape Verde (Yeşilburun Adaları), Cezayir, Çad, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Endonezya, Fas, Fildişi Sahili, Filipinler, Gana, Gine, Grenada, Grönland, Haiti, Hindistan, Hollanda Antilleri, Jamaika, Japonya, Jersey Adası, Kamboçya, Kanal Adaları, Kayman Adaları, Kenya, Kiş Adası (İran), Kongo, Kuveyt, Madagaskar, Malawi, Mauritius / Moris Adaları, Mayotte, Meksika , Moritanya, Myanmar, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Paraguay, Peru, Ruanda, Senegal, St. Kitts & Nevis, St. Lucia, St. Vinsent, Sudan, Suriname, Swaziland Krallığı, Şili, Trinidad & Tobago, Uganda, Ürdün, Vietnam, Virjin Adaları, Zambiya

Paket dakikalarım bittiğinde bilgi mesajı gelir mi?
Active

Evet, paket dakikaları bittiğinde bilgilendirme mesajı alırsınız.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active
444 aramaları, yurt dışı paketiniz dakikaları kapsamındadır. Paket aşımı durumunda ise 444 aramaları paketin aşımları ile aynı şekilde ücretlendirilir.
755’li numaralara yapılan aramalar, varsa yurt dışı paketiniz kapsamındadır, paketiniz yoksa Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
118’li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757, 758 ile başlayan numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar da aynı şekilde varsa yurt dışı paketiniz kapsamındadır. Paketiniz yoksa Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir
Kapat
Yardım ister misiniz?