Kurumsal Siteye Git

Aylık 8 GB İnternet Paketi

Aylık 8GB internet paketini kimler alabilir ve ne kadar süre ile kullanabilirim?
Active

Hazır Kartlı ve Faturalı tüm abonelerimiz bu paketi satın alabilirler. Paket 30 gün boyunca geçerlidir ve iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir.


Ay içerisinde kullanmadığım internetim bir sonraki döneme devreder mi?
Active

Aylık paketlerde ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devrolmaz.

Paket internetimi aşarsam ne kadar öderim?
Active

Paket limitinizi doldurduğunuzda fazla kullanımlarınızda; Hazır Kart’lar için Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Paket kullanım ücret ve miktarım neye göre hesaplanır?
Active

İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer.

Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler, paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

İnternet paketlerine abone olmak ya da iptal etmek için gönderdiğim mesajlar ücretli midir?
Active

Abone olmak hatta sorulan sorulara cevap vermek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ve aboneliğinizi iptal etmek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir

Paket yenilenme döneminde hattımda yeterli bakiye yoksa ne olur?
Active

60 gün boyunca her gün 1 defa hattınızda yeterli bakiye olup olmadığını sorgulanır. 60 gün boyunca hattınızda yeterli bakiyeniz yoksa paket yenileme talebiniz iptal edilir.

Bir ayda kaç defa aylık paket satın alabilirim?
Active

Bir ayda en fazla 2 aylık paket satın alabilirsiniz. İkinci paket alındığında, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devrolmaz.

Paketlerimi yurt dışında kullanabilir miyim?
Active

İnternet paketlerinizi sadece yurt içinde, Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz. Yurt dışında kullandığınız internet için, internet uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ödeme yaparsınız.

İnternet paket aboneliği yaptırmadan da cepten internete girebilir miyim?
Active

Cepten internete girebilirsiniz. Mobil internet kullanımınız için Standart Mobil İnternet tarifesi üzerinden ödeme yaparsınız. Standart Mobil İnternet tarifesi her 100 KB için tüm vergiler dahil 50 kuruştur.

Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?
Active

Bir üst pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Yenilenme işlemi yeni paket üzerinden devam edecektir.

Numara değişikliği, devir, hat tipi değişikliği yaptığımda internet paketi aboneliğim devam eder mi? Kullanmadığım haklarıma ne olur?
Active

Numara değişikliği yaptığınızda, paketiniz kullanmadığınız haklarınızla beraber yeni numaranıza geçer ve paketiniz devam eder. Numara devri ve hat tipi değişimlerinde paketiniz iptal olur ve kalan haklarınız silinir.

Aylık 8 GB İnternet Paketleri'ni nasıl iptal edebilirim?
Active

Aylık 8 GB internet paketi aboneliğinizi iptal etmek için, IPTAL 8 GB yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Online İşlemler’den paketinizi iptal ettirebilirsiniz.

Faturalı müşteriler için Aylık 8 GB internet paketi aboneliğinizi iptal etmek için, IPTAL 8GBFATURALI yazıp 2200'ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir

Tarife ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
Active
0 532 7572222'yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?