Kurumsal Siteye Git

Şampiyon Paket

Nasıl kayıt olabilirim?
Active

GS9 yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden veya Dijital Operatör'den satın alabilirsiniz.

Başvuru SMS'i ücretli mi?
Active

Başvuru SMS’i ücretli değildir.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paketinizi satın aldıktan sonra iletilecek bilgilendirme SMS'inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Active

Bireysel/kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.

Paket her ay yenilenecek mi?
Active

Evet, paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Paket değişikliği yapabilir miyim?
Active

Evet, Sarı Kırmızı paketler kendi aralarında paket değişikliği yapabilirler. Değişiklik yapmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmeleri gerekmekte olup, iptal onayını takiben yeni paket için yeniden üyelik işlemleri başlatılmalıdır. İptal edilmeyen paketin aboneliği devam eder.

Paket'in içeriği ve özellikleri nedir?
Active

Şampiyon Paket kapsamında BiP'ten her yöne geçerli 500 dakika, Fizy’den seçili radyoları dinleme, Çalarken Dinlet servisi, Goller Cepte Standart Paketi ve Lifebox Hoş Geldin Paketi (5GB saklama alanı) sunulmaktadır. Üstelik imzalı formadan maç biletine onlarca sürpriz hediyeye sahip olma şansı bu pakette.

Tüm destek paketlerinin değişkenlik gösterebilen katılım hakları ile yararlanacağı telekomünikasyon harici faydalar, BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı ve sosyal medya aracılığıyla yapılacak yarışma ve/veya talep katılımı esası ile dağıtılacaktır.

Şampiyon paket sahipleri Goller Cepte uygulamasını indirdikleri takdirde GS'ın lig ve kupa maçlarında attığı her gol başına 200MB, Şampiyonlar Ligi'nde attığı her gol başına 400MB internet hediyesi kazanırlar. Ek olarak Galatasaray'ın attığı her gole günlük 1GB internet hediye!

Birden fazla kez paket alabilir miyim?
Active

Aynı paketi bir dönem boyuna bir kez alabilirsiniz ancak diğer destek paketlerini satın alarak Galatasaray Kulübüne destek olabilirsiniz.

Bu tarife/paket hangi paketler ile beraber kullanılamaz?
Active

Tüm bireysel kurumsal ses hattı teklifleri ile alınabilir.

Kullanmadığım Tarife/Paket faydalarım bir sonraki aya devreder mi?
Active

Hayır, devretmez.

Nasıl İptal ederim?
Active

IPTAL GS9 yazarak 2200’a gönderdiğinizde paketiniz iptal olur.

Numara değişikliği, devir, faturasız hata geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?
Active

Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, abone isteğiyle veya borç nedeniyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, SIM kart değişikliği, tarife değişikliği, fatura dönem değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

İptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?
Active

İptal işlemi sonrası kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder.

Kapat
Yardım ister misiniz?