Kurumsal Siteye Git

Standart Mobil İnternet Tarifesi

Tarife ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
Active
0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Avantajlı cepten internet paketleri ve kampanyaları ile ilgili bilgiyi nereden alabilirim?
Active

Avantajlı cepten internet paketleri ve kampanyalar ile ilgili bilgiyi internet sitemizin ilgili sayfalarından ya da Çağrı Merkezimizi arayarak alabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuz üzerinden intenette dolaşırken, dönemlik paket ve kampanyalarımızla ilgili bilgi paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

Yurt dışı aramalarımda nasıl ücretlendirilirim?
Active
Standart mobil internet tarifesi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Kullanımım 1 GB tı aşması durumda bilgilendirme yapılacakmıdır?
Active

Evet. Kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Nasıl faydalanırım?
Active

Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’dan beri ücretli bir internet paketi almış aboneler bir koşul olmaksızın bu tarifeden faydalanabilir.
Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’dan beri ücretli bir internet paketi almamış aboneler SMS ile onay verdikten sonra bu tarifeden faydalanabilir.

SMS onayını nasıl verebilirim?
Active

Bahsedilen koşullar sağlandığında internete bağlanmaya çalışmanız durumunda size gelecek bilgilendirme SMS’ini okuyup onaylamanız akabinde internete bağlanabilirsiniz. INTERNETE DEVAM yazıp 2200’a göndermeniz durumunda onayınız alınır.

Hangi durumlarda onay iptal olur?
Active

Yeni tesis ve devir işlemlerinde önceden verilmiş onaylar iptal olur ve bahsedilen onay sürecinin tekrar edilmesi gerekir.

Kapat
Yardım ister misiniz?