Kurumsal Siteye Git

Süper SMS Paketi

SÜPER SMS Paketi Nedir?
Active

SÜPER SMS Paketi ile her fatura döneminde yurt içinde Turkcell’lilere 10.000, diğer yönlere 1.000 toplam 11.000 kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Nasıl satın alabilirim?
Active
SÜPER SMS Paketini satın almak için bireysel faturalı ses hattınızdan SUPER MESAJ yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli.
Dilerseniz Online İşlemler’den veya Turkcell Mağazalarından SÜPER SMS paketini satın alabilirsiniz.
SÜPER SMS Paketinden, tüm bireysel Turkcell faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active
SÜPER SMS Paketine başvuru yaptıktan sonra paketinizin aktif hale geldiğine dair bilgi veren mesaj gönderilecektir. Bu mesajdan sonra paketinizi kullanabilirsiniz.
Paket üyeliğiniz siz iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminde tanımlanmaya devam edecektir.
Paketimi nasıl kullanabilirim?
Active
SÜPER SMS Paketi yurt içi Turkcell ve diğer mobil operatör yönüne gönderilen mesajlarda geçerlidir. SÜPER SMS Paketinde cep telefonundan gönderilen mesajlarda geçerli olur. Turkcell web üzerinden gönderilen mesajlar ve Akıllı Mesaj paket kapsamında olmaz. Paket kullanımı, Haber, Astroloji Servisleri gibi servis abonelikleri için gönderdiğiniz 4 haneli kısa mesajlarda geçerli değildir. Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
Paketimden ne kadar kaldığını nasıl öğrenebilirim?
Active
Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200'a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.
Kalan SMS’lerim bir sonraki aya devreder mi?
Active
Paketinizdeki mesajlarınız o dönem için geçerlidir.
Tarife ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
Active
0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Paketimi aşarsam ne kadar öderim?
Active
SÜPER SMS Paketinde mesajlarınız bittiğinde, tarifenizin standart SMS fiyatından ücretlendirilmek üzere kısa mesaj göndermeye devam edebilirsiniz.
İki farklı paket alabilir miyim?
Active
Başka bir SMS paketinde aboneliğiniz bulunuyorsa SÜPER SMS Paketi aboneliğiniz başladığında diğer SMS paketiniz iptal olacaktır. Ancak eski paketinizde kalan haklarınızı varsa, paket bitiş tarihine kadar kullanabileceksiniz. SÜPER SMS Paketiniz varken 100 SMS paketi dışında farklı bir SMS paketi satın almak isterseniz her iki SMS paketini aynı anda kullanabilirsiniz.
Paketimi nasıl iptal edebilirim?
Active
SÜPER SMS Paketinizi iptal ettirmek için, IPTAL SUPER MESAJ yazıp ücretsiz olarak 2222'ye gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden ve Dijital Operator uygulamasından paketinizi iptal ettirebilirsiniz. SÜPER SMS Paketiniz iptal ettiğiniz fatura döneminden sonra devam etmez. İptal ettiğiniz ayda paketinizden kalan haklarınızı bir sonraki fatura döneminize kadar kullanabilirsiniz.
Numaramı devredersem SÜPER SMS Paketi devam eder mi?
Active
Numaranızı başka bir kişiye devrederseniz SÜPER SMS paketiniz iptal olur. Fakat numara değişikliği yaparsanız SÜPER SMS Paketiniz devam eder. Ödeme tipi değişikliği durumunda ise SÜPER SMS Paketiniz iptal olur.
Kapat
Yardım ister misiniz?