Kurumsal Siteye Git
Filtrele
Kullanımlarıma Göre Filtreler
Paket Grupları
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı
99 paket grid view

Paketler

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Turkcell Hazır Kart Paketleri ve Tarifeleri

Hazır kartlar, farklı sebeplerden ötürü birçok kişiye daha cazip geliyor. Bu yüzden faturalı hatların yanı sıra birçok hazır kart kullanıcısı bulunuyor. Faturasız hat veya faturasız 3'lü paketler olarak da adlandırılan Turkcell hazır kartlılara yönelik birçok avantaj sunuluyor. Bunlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanını bulabilir; Turkcell hazır kart avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3'lü Paketlerin Özellikleri

Turkcell hazır kartlar ile hem yurt dışını uygun fiyatlarla arayabilir; hem de hazır kartınızı yurt dışı seyahatleriniz sırasında kullanabilirsiniz. Turkcell kalitesi ile internete girmenin keyfini yaşayabileceğiniz her yöne arama yapabilir ve SMS atabilirsiniz. TL’niz bittiğinde bulunduğunuz yer fark etmeksizin 7/24 TL yüklemesi yapabilirsiniz. Turkcell uygulaması üzerinden TL kullanımınıza dair tüm detayları görüntüleyebilir; bu doğrultuda hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Paketleri

Turkcell hazır kart kullanıcısı olmak isteyenler için farklı ihtiyaçlara yönelik birçok paket ve tarife sunuluyor. Bu kapsamda zengin içerikli paketlerden, Lifecell paketlere kadar sizlere farklı seçenekler sunulmaktadır. Söz konusu paketler arasından size en uygununu seçebilir; Turkcell hazır kart avantajlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart kullanıcılarını bekleyen birbirinden avantajlı konuşma, internet ve SMS paket kampanyaları bulunuyor. Hazır kartlıyım diye paketlerden yararlanamam sanmayın, Turkcell Hazır Kart müşterilerine özel içeriğinde Lifebox, Dergilik ve Bip’te bulunan paketler sizleri bekliyor. Yurt dışında da kullanabileceğiniz yurt dışı paketleri, ihtiyacınıza yönelik ana paketleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Gülümseten 14 GB Paketi ile internetin keyfini doyasıya sürebilir, 1000 dakika, 1000 SMS’e ek olarak 5 GB Bip’e özel internetin keyfini sürebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda interneti bol paketlerden Aynen 15 GB Paketi’ni de tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell faturasız paket nasıl yüklenir?

Turkcell faturasız paketler içerisinden size en uygun olanını seçtikten sonra paket yükleme işlemini farklı şekillerde yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri için dilerseniz öncelikle hattınıza TL yüklemesi yapabilir ya da direkt kredi kartınız ile seçmiş olduğunuz paketi yükleyebilirsiniz. Hazır kart paketleri için kendi hattınıza yükleme yapabildiğiniz gibi, farklı bir faturasız hat için de yükleme yapabilirsiniz. Yükleme işlemleri için belirlediğiniz paketin adını yazıp 2200’a SMS yollayabilirsiniz. Faturasız hazır kart paketleri yükleme işlemlerini Turkcell /paket-ve-tarifeler/hazir-kart​uygulaması, Turkcell Mağazaları, IVR sesli yanıt sistemi, 532 ya da 0 532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca turkcell.com.tr adresi ana sayfada TL/Paket yükle alanına tıklayıp, yükleme işlemlerini web sayfası üzerinden de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell faturasız paket fiyatları nelerdir?

Turkcell faturasız paketler ihtiyaçlarınıza yönelik bütçe dostu farklı alternatiflerden oluşur. Konuşma, SMS ve internet tüketimlerine göre sizin için en uygun faturasız tarifeler için turkcell.com.tr adresini ziyaret ederek tüm kampanyaları inceleyebilir, “bana uygun teklifler” sekmesini işaretleyerek sizin için avantajlı hazır kart kampanyalarını da değerlendirebilirsiniz.

Hazır kart paket sorgulama nasıl yapılır?

Turkcell hazır kart paket sorgulama yapmak ve kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell uygulaması üzerinden de paketiniz ile ilgili kalan kullanım detaylarına anında ulaşabilirsiniz.

Turkcell hazır kart paket iptali nasıl yapılır?

Turkcell hazır kart paketleri iptali için 2200’a IPTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra iptal etmek istediğiniz paketin adını yazıp göndermeniz yeterlidir. İptal işlemi gerçekleştiğinde Turkcell tarafından SMS ile bilgilendirme yapılır.p>

Faturasız bilgisayardan internet paketleri nasıl yüklenir?

Turkcell bilgisayardan internet paketleri ile yurt içinde her yerden internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. Faturasız Mobil Wifi internet kullanımı için data hattınızda aylık ya da 3 aylık paket seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre 8, 12, 25, 50 ve 100 GB bilgisayardan internet paketlerinden birini seçebilir, seçtiğiniz paketi kolayca yükleyebilirsiniz. Turkcell bilgisayardan internet paketleri içerisinden satın almak istediğiniz paketin ismini yazıp 2200’a SMS göndererek, hattınıza TL yüklemesi yaparak, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nin 532 veya 0532 532 0000 numaralarından birini arayarak ya da en yakın Turkcell Mağazası’nı ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell hazır kart ek paketler nelerdir?

Turkcell hazır kart ek paketler ile haftalık, iki haftalık ya da aylık sms, internet ya da ek konuşma kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ek paketler ile BİP, Dergilik, YouTube, İnstagram, Twitter, HotSpot, Twitch ve Free Fire gibi seçili oyunlar için ilgi alanlarınıza göre rahat bir kullanım avantajı sunar.

Turkcell hazır kart kampanyaları nelerdir?

Turkcell hazır kart kampanyaları ana tarifelerin yanı sıra farklı yaş gruplarına, meslek gruplarına ve hattınıza göre değişen özel faturasız hat paketlerinden oluşur. Turkcell faturasız internet paketleri internet kullanımına göre farklı seçimlere olanak tanır. 25 yaş altı genç müşterilerimiz için sunulan paketler, 65 yaş üzeri müşterilerimiz için sunulan kontörlü paketler, kamu çalışanları ve gurbette yaşayan vatandaşlarımız için hazırlanan tarifelere ve çok daha fazlasına turkcell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell 55 TL paketleri nasıl yapılır?

Sevdiklerinizle ayda sadece 55 TL ödeyerek 1500 dakika konuşma, 500 SMS ve 250 GB internet kullanmak için MUTLU 1500DK yazıp 2200’a SMS ile gönderebilirsiniz.

Turkcell dijitale özel paketler nasıl yüklenir?

Turkcell kontörlü paketler içerisinde yer alan dijitale özel paketlerden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler faydalanabilir. Turkcell’in neşeli paketleri için Turkcell ya da turkcell.com.tr adresinden ön ödemeli kart, banka kartı ya da kredi kartı ile size en uygun olanı kolayca yükleyebilirsiniz.​

Daha Fazla
​​

Kapat
Yardım ister misiniz?