Kurumsal Siteye Git
Filtrele
Kullanımlarıma Göre Filtreler
Paket Grupları
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı
107 paket grid view

Paketler

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Turkcell Hazır Kart Paketleri ve Tarifeleri

Hazır kartlar, farklı sebeplerden ötürü birçok kişiye daha cazip geliyor. Bu yüzden faturalı hatların yanı sıra birçok hazır kart kullanıcısı bulunuyor. Faturasız hat olarak da adlandırılan Turkcell hazır kartlılara yönelik birçok avantaj sunuluyor. Bunlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanını bulabilir; Turkcell hazır kart avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hatların Özellikleri

Turkcell hazır kartlar ile hem yurt dışını uygun fiyatlarla arayabilir; hem de hazır kartınızı yurt dışı seyahatleriniz sırasında kullanabilirsiniz. Turkcell kalitesi ile internete girmenin keyfini yaşayabileceğiniz her yöne arama yapabilir ve SMS atabilirsiniz. TL’niz bittiğinde bulunduğunuz yer fark etmeksizin 7/24 TL yüklemesi yapabilirsiniz. Dijital Operatör uygulaması üzerinden TL kullanımınıza dair tüm detayları görüntüleyebilir; bu doğrultuda hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Paketleri

Turkcell hazır kart kullanıcısı olmak isteyenler için farklı ihtiyaçlara yönelik birçok paket ve tarife sunuluyor. Bu kapsamda zengin içerikli paketlerden, Lifecell paketlere kadar sizlere farklı seçenekler sunulmaktadır. Söz konusu paketler arasından size en uygununu seçebilir; Turkcell hazır kart avantajlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart kullanıcılarını bekleyen birbirinden avantajlı konuşma, internet ve SMS paket kampanyaları bulunuyor. Hazır kartlıyım diye paketlerden yararlanamam sanmayın, Turkcell Hazır Kart müşterilerine özel içeriğinde Lifebox, Dergilik ve Bip’te bulunan paketler sizleri bekliyor. Yurt dışında da kullanabileceğiniz yurt dışı paketleri, ihtiyacınıza yönelik ana paketleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Gülümseten 14 GB Paketi ile internetin keyfini doyasıya sürebilir, 1000 dakika, 1000 SMS’e ek olarak 5 GB Bip’e özel internetin keyfini sürebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda interneti bol paketlerden Aynen 15 GB Paketi’ni de tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?