Kurumsal Siteye Git

GNÇ Full Paketi-Yeni Müşteri

Nasıl kayıt olabilirim?
Active

GNCFULLPAKET yazıp ücretsiz 2200’a göndererek paketinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Pakete geçiş mesajınız geldikten sonra faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Active

GNÇ Full Paketi’nden 25 yaş ve altındaki hat sahibi veya kullanıcısı bireysel faturalı ve Hazır Kart'tan faturalıya geçen Turkcell aboneleri faydalanabilir.

Tarife/Paket her ay yenilenecek mi?
Active

Evet, paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Tarife/paket değişikliği yapabilir miyim?
Active

Evet, dilerseniz bir başka pakete, bir sonraki fatura döneminde geçerli olacak şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Tarife/paket değişikliğim ne zaman devreye girer?
Active

Bir sonraki fatura döneminde devreye girecektir.

Tarife/Paket'in içeriği ve özellikleri nedir?
Active
  • GNÇ Full Paketi kapsamında yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 750 dk, her yöne 1000 SMS, 3 GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 3 GB, BiP uygulamasında sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabilecekleri 5 GB, lifebox uygulamasında kullanabilecekleri 5 GB ve 25 GB saklama alanı, fizy platformundaki şarkıları dinleyip video izleyebilecekleri fizy video müzik üyeliği, TV+ Cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 5GB internet paketi, Dergilik uygulama üyeliği ve sadece bu uygulamada geçerli 5GB internet sunulacaktır.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Bedava faydalarım için kullanım sınırı var mı?
Active

Belirtilen faydalar, fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.

Birden fazla kez paket alabilir miyim?
Active

Hayır, alınamamaktadır.

Bu tarife/paket hangi paketler ile beraber kullanılamaz?
Active

Yeni Genç tarifesi ile birlikte alınabilen paketler alınabilir.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde paket dakikalarım geçerli olur mu?
Active

Hayır, geçerli olmayacaktır. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

Kullanmadığım Tarife/Paket faydalarım bir sonraki aya devreder mi?
Active

Hayır, devretmeyecektir.

Tarifeye bağlı aldığım paketler, ek paketler ve ek kampanyalar da yurt içi tarifemi yurt dışında kullanabilme özelliği kapsamında mıdır?
Active

Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

Yurt içi paketinin bitmesi durumunda yurt dışında kullanım nasıl yapılır?
Active

Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Paketim yurt dışında geçerli midir?
Active
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Nasıl İptal ederim?
Active

Müşteri hizmetlerinden veya bayilerimizden tarife değişikliği yaparak iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Tarife/paket dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?
Active

Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Active

KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika, SMS ve internet bilgileri SMS ile telefonunuza iletilecektir.

Tarife/Paketimi aşarsam ne kadar öderim?
Active

Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

Ses paketleri için Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Active

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Hangi durumlarda bu tarifeden/paketten yararlanılamaz?
Active

Tarife katılım şartlarını sağlamayan abonelerimiz bu paketten yararlanamamaktadır.

Numara değişikliği, devir, faturasız hata geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?
Active

Devir, numara taşıma ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur. Numara değişikliğinde, fatura dönem değişikliği, borç nedeniyle hattın kapanması ve tarife değişikliğinde faydanız devam eder.

İptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?
Active

Evet, fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edecektir.

Kalan dakikalarım bana bildirilecek mi?
Active

Evet, paketinizin %80’i ve tamamı dolduğunda, kalan haklarınız size bildirilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?