Kurumsal Siteye Git

Tarife Saniye

Nasıl kayıt olabilirim?
Active

Tarife Saniye’ye geçmek için TARIFE SANIYE yazıp ücretsiz olarak 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Tarife Saniye’ye tüm Bireysel Hazır Kartlı müşterilerimiz faydalanabilirler.

Tarife değişikliği ayda 2 kez yapılabilir.

Tarife Saniye’deyken TL bakiyemi nasıl kullanabilirim?
Active
Her arama başına Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatları aradığınızda konuşma süresinden bağımsız 1,11 TL ile ücretlendirilirsiniz. Konuşma süreniz kadar da ayrıca ücretlendirilirsiniz.
Görüşme içerisinde indirimim ya da hediye TL bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
Active
Bir arama sırasında kampanyadaki TL bakiyeniz biterse, eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.
Telsiz Kullanım Ücreti Nedir?
Active

Telsiz Kullanım ücreti tüm ön ödemeli müşterilerimiz adına devlete ödenen bir vergidir. Detayları için tıklayınız.

Bilmenizde fayda var
Active
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de son dönem kullanımınızın tamamı faturanıza yansıtılır.
Özel Servis Numaralari ve 444’lü Aramalar
Active

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kapat
Yardım ister misiniz?