Ugreen Cat6A Slim 10 Gbps Ethernet Kablosu 3 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

10 Gbps Veri Aktarımı

Ugreen Slim ethernet kablosu, bilgisayar ve ağ sistemlerinizde veri aktarımını sağlayan ince ve kullanımı kolay cat6 sınıfında yer alan ethernet kablosudur. 10 Gbps aktarım hızı ile ağ içerisinde ve internet bağlantılarınızdan yüksek verim almanızı sağlar. 

Bükülebilir Yumuşak Bakır Teller

Yumuşak bakır teller, kablonun bükülebilirliğini arttırırken, kırılmalara karşı da yüksek koruma sağlar. Bu sayede köşelerden ve eğimli yerlerden kablo geçirmek oldukça kolay bir hale gelir. 

Korozyona Karşı Daha Uzun Koruma

Altın uçlu konnektörler, korozyon ve pasa karşı koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Çok Yönlü Uyumluluk

RJ45 konnektörlü Cat6A ethernet kablosu; “Cat5, Cat5e Cat6, Cat7, Cat8” gibi mevcut tüm kablolara muadil olup; maksimum hızda sinyal iletkenliği sağlar. Aynı zamanda PC, yönlendiriciler, dizüstü bilgisayar, modem, PS3 / PS4, Switch Box, Xbox One, Xbox One X, ağ adaptörü, web kamerası gibi RJ45 konnektör girişine sahip tüm cihazları destekler.

Özellikler

  • Malzeme: PVC
  • Veri Aktarım Hızı: 10 Gbps
  • Konnektör: RJ45
  • Kablo Tipi: CAT6

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.