Ugreen 4K HDMI Kablo 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanım

Ugreen HDMI kablo ile HDTV'nizi Blu-Ray Oynatıcı, 3D Televizyon, Roku, Boxee, Xbox360, PS3, Apple TV, Akış Oynatıcı, HD Kablo Kutusu, PC veya HDMI çıkışı olan herhangi bir HD cihazınıza bağlamak için kullanabilirsiniz.

Yanstıma

Ugreen 4K HDMI 2.0 Kablo, Yansıtma ve Çoklama modlarını destekler. Yansıtma modunda, evde büyük ekranlı ev sinemasının keyfini çıkarabilirsiniz! Aileniz ve arkadaşlarınızla ultra yüksek çözünürlüklü görüntü ve videonun keyfini çıkarmak için ideal çözümdür. Çoklama modunda, bilgisayarınız genişletmekte olduğunuz monitörleri ayrı aygıtlar olarak yorumlar. Her monitörde zamandan tasarruf etmek ve iş verimliliğini artırmak için mükemmel olan farklı şeyler görebilirsiniz.

Özellikler

  • 10,2 Gb/s'ye kadar veri aktarım hızı
  • Dolby® TrueHD ve DTS-HD Master Audio Desteği
  • Çözünürlük: 4K
  • HDCP Uyumluluğu
  • Altın Uçlu Konnektörler

Paket İçeriği

  • 1 x Ugreen 4K HDMI Kablo

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.