Ugreen 8K Ultra HD HDMI 2.1 Görüntü Aktarma Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

8K Çözünürlük

Ugreen 8K ultra HD HDMI 2.1 görüntü aktarma kablosu, HDMI portu üzerinde, 8K çözünürlüğe kadar görüntü kalitesinde monitör, televizyon ve projeksiyon cihazlarına görüntü ileten aktarım kablosudur.

48 Gbps Aktarım Hızı

HDMI 2.1 arayüzü, 48 Gbps aktarım hızını destekler. Bu sayede dinamik “HDR, Dolby Vision HDR ve HDR10+” gibi özellikleri de desteklemesi sayesinde sadece görüntü değil, ses üzerinde de mükemmel bir kalite sunar.

Örgülü Tasarım

Örgülü dış yapısı, kırılmalara ve bükülmelere karşı dayanıklılık sağlar.

Özellikler

  • Kablo Boyu: 2 Metre
  • Malzeme: Naylon, PVC
  • HDMI Versiyon: HDMI V2.1
  • Bant Genişliği: 48 Gbps
  • Çözünürlük: 8K 60Hz, 4K 120Hz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.