Tronsmart TK09R RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyununa Odaklan

Tronsmart TK09R RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi, gerçek mekanik tuşları, bilek desteği ve RGB Led aydınlatması ile oyunculara hızlı tepkime süresi ile şık tasarımı bir arada sunuyor. Bilgisayar üzerinden ayarlanabilir 16 milyon RGB led ile klavyenizi kendinize göre özelleştirebilir, led animasyonları ile farklı havalar katabilirsiniz.

Hızlı ve Dayanıklı

Dayanıklı ve hızlı tepki süresine sahip gerçek mekanik tuşları 1ms tepki süresi ile oyunlarda mükemmel bir hız kazandırır. Ayrıca mekanik tuşlar 50 milyon basışa kadar dayanıklıdır.

Geniş Kullanım Alanı Sunar

Aynı zamanda makro özelliği bulunan Tronsmart TK09R 8 MB Flash’ı ile makroları kaydederek farklı bilgisayarlarda kullanmanıza olanak sağlar.

Özellikler

Giriş: DC 5V / 350mAh
Klavye Anahtarı: Outemu Blue Switches
Bağlantı: USB 2.0
Basış Ömrü: 50 Milyon
Tepkime Süresi: 1ms
Çoklu basış: Tüm Tuşlar
Çalışan İşletim Sistemleri: Windows, Win VISTA, Mac OS, Linux
Boyutlar: 458 x 228 x 45mm / 18 inç x 9 inç x 1.8 inç
Ağırlık: 1396 Gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.