Binano Mini Metal Ring iPhone 12 Pro Max Lens Koruyucu 3'lü Takım

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kamera Lensleriniz İçin Ekstra Koruma

Eşsiz kamera özellikleriyle olağanüstü çekimler yapmanıza aracılık eden iPhone 12 Pro Max kamera lensleri, Binano Mini Metal Ring lens koruyucular ile artık daha da güvendedir. Kamera lensleriniz için ekstra koruma deneyimi sunan Binano Mini Metal Ring, halka şeklindeki tasarımıyla kamerayı tamamen kavrayarak korur.


Çekim Kalitesini Etkilemeyen Lens Koruyucu

Binano Mini Metal Ring lens koruyucunun imalatında yüksek kalitedeki materyallerden faydalanılır. Ürün kamera lensini toz, kir ve yağmur gibi olumsuzluklardan korurken çekim kalitesinde herhangi olumsuzluğa neden olmaz.


Kolay Uygulama Avantajı

iPhone 12 Pro Max ile uyumlu olarak geliştirilen Binano lens koruyucu özel bir yapıştırıcı formüle sahiptir. Yapıştırıcı sayesinde koruyucu, kameralara zahmetsizce yerleştirilebilir. 


Parmak İzi Lekelerine Son

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu parmak izi lekesi barındırmayan yapıdadır. Gözlük temizleme bezi ya da mikrofiber bezlerle kolaylıkla temizlenebilen koruyucu parmak izi bırakmayan yapısıyla lenslerinizin daima temiz kalmasına yardımcı olur.


Uyumlu ve Şık Tasarım 

iPhone 12 Pro Max ile %100 uyumlu şekilde tasarlanan model, kamera lenslerini tam olarak sararak olası tehlikelere karşı ekstra koruma avantajı sağlar. Modelin diamond detaylarla süslenen zarif tasarımı, kamera çevresini kalınlaştırmaz ve telefonunuzun şık görünümünü destekler. 


Uzun Ömürlü Koruyucu  

Model uzun süre güvenle kullanabileceğiniz dayanıklı bir lens koruyucu olarak kullanıcılardan tam not alır. Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, kameranızı darbe, çarpma ve düşmeye karşı güçlendirir. 


Ekstra Koruyucu

Binano Mini Metal Ring koruyucu, telefon kameranıza ekstra dayanıklılık kazandırır. Ürün, telefonu çanta da cebinize atarken kameraya zarar verme endişesini ortadan kaldırır.


Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: iPhone 12 Pro Max
  • Renk: Diamond
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var 
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.