Ugreen Yapışkanlı Kablo Düzenleyici 2 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Çalışma Ortamınızı Tertipleyin

Ugreen yapışkanlı kablo düzenleyici; masanızı, ofisinizi, evinizi ve aracınızı düzenli hale getirmek için uygundur. Bu sayede karışıklığa sebep olan kablolarınızı artık düzenli ve sabit bir şekilde masanızda, çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygunluk

Arkasındaki yapışkanı sökerek temiz ve düz yüzeylere sağlam bir şekilde sabitleyebileceğiniz yapışkanlı kablo düzenleyici; 5 mm'den daha küçük USB, cep telefonu, TV, ses ve kulaklık kabloları için uygundur.

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Çap: 5 mm'den Küçük Kablolar
  • Uzunluk: 10 cm
  • Uyumluluk: USB Kabloları, Güç Kabloları, Cep Telefonu Şarj Kabloları, Ses Kabloları, Kulaklık

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.