Ugreen Kablo Kulaklık Koruyucu Organizer Çanta

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çizilmelere Karşı Tam Koruma

Dayanıklı EVA malzemeden üretilen dış gövdesi darbelere, çizilmelere ve basit su sıçramalarına karşı koruma sağlayan Ugreen kablo kulaklık koruyucu organizer çanta ile kulaklıklarınızı, şarj kablolarınızı, USB disklerinizi ve şarj başlıklarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Ergonomik Kullanım

 İç tarafında yer alan fileli alan ve alt bölümde yer alan geniş saklama alanı ile küçük eşyalarınızı organize etmek oldukça kolaydır. Dayanıklı dış fermuarı en zorlu şartlarda bile içindekilerin güvenli bir şekilde durmasını sağlar. Ayrıca çanta içinden çıkan karabina kanca ile taşıma çantanızı istediğiniz yere asabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Kodu: LP128 – 40816
  • Malzeme: 3 Katmanlı EVA
  • Dayanıklılık: Darbe ve Hafif Su Sıçramaları
  • Boyutlar: 80x80 Cm
Paket İçeriği
  • 1 x Ugreen Kablo Kulaklık Koruyucu Organizer Çanta
  • 1 x Karabina Kanca

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.