Skullcandy Riff S5PXW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zarif, Göz Alıcı ve Ergonomik Tasarım

Tarzınızı şık ve kaliteli bir şekilde yansıtmanızı sağlayan Skullcandy Riff, yumuşak yüzeyi ve konforlu kulak yastıklarıyla dikkat çeker. Kulaklarınızda ağırlık yapmaz ve rahatsızlık vermez. Kafa bandı ayarlanabilir yapıdadır. 


Her An Her Yerde Kullanıma Hazır

Skullcandy Riff'in bu modeli, katlanabilir oluşu ve hafif yapısı ile ön plana çıkar. Ürünü rahat bir şekilde çantanıza yerleştirebilir ve gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece attığınız her adımda size eşlik ederek hayatınızı daha pratik bir hale getirir. 

Günlük Yaşantınızda Size Eşlik Eden Kusursuz Bir Yardımcı

Ürünün kablosuz oluşu, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan kullanabilmenizi sağlar. Günlük hayatın yoğun temposunda işlerinizi pratik bir şekilde halletmenize yardımcı olan bu kulaklığın gelişmiş mikrofonuyla telefon görüşmelerinizi yüksek kaliteyle gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde online toplantılara ve eğitimlere katılabilir, nerede olursanız olun verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Oyun Severler için İdeal Bir Kullanım Deneyimi İmkanı

Skullcandy Riff kablosuz kulak üstü kulaklık, üstün performansıyla oyun severler tarafından sıklıkla tercih edilir. En yüksek seviyedeki sesleri bile net bir şekilde iletir ve kulaklarınızı hiçbir şekilde rahatsız etmez. 

Skullcandy Riff Kulak Üstü Kulaklık ile Maksimum Performans

Riff wireless kulaklık, ses kalitesi ve kullanım kolaylığı ile farklılık gösterir. Sesleri en ideal şekilde ileten bu modelde yer alan pratik düğmeleri kullanarak ses seviyesinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, dinlediğiniz müzikleri değiştirebilir, kolaylıkla yol tarifi alabilir ve kişisel asistanınızı etkinleştirerek hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz Her Yerde Süren Müzik ve Sinema Keyfi

Sıkça tercih edilen kablosuz kulaklık modelleri arasında yer alan bu kulak üstü model, konforlu kulak yastıkları ve yumuşak kafa bandı ile müzik ve podcast dinleme zevkini doyasıya yaşamanızı sağlar. Üzerindeki düğmeler sayesinde playlistlerinizi modunuza göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz dizi ve filmleri izlerken bulunduğunuz ortam fark etmeden sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yarı Yolda Bırakmayan Uzun Ömürlü ve Hızlı Şarj Özellikleri

Cihazınızı kısa bir süre içerisinde tamamen şarj ederek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Tek bir şarj ile yaklaşık olarak 12 saat boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Böylece sizi yarı yolda bırakmaz. Bunun haricinde hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakikalık şarj ile 2 saat boyunca kullanabilmeniz mümkün hale gelir.

Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi

Dikkat çekici tasarımı ile ön plana çıkan Skullcandy Riff Bluetooth kulaklık modelinde aktif gürültü kontrolü teknolojisi (ANC) yer alır. Bu teknoloji sayesinde dışarıdan gelen sesler maksimum düzeyde engellenir ve duymazsınız. Dolayısıyla dinlediğiniz müziklerin, podcastlerin tadını çıkarabilir veya online görüşmelerinize, telefon konuşmalarınıza konsantrasyonunuz bozulmadan devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Skullcandy Riff
 • Model: S5Pxw
 • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Bağlantı Türü: Bluetooth 4.1
 • Kullanım Mesafesi: 10 m
 • Şarj Tipi: USB
 • Hızlı Şarj Süresi: 10 dk
 • Hızlı Şarj Kullanım Süresi: 2 saat
 • Kumanda İşlevi: Çağrı kontrol, müzik kontrol
 • Empedans: 32 Ohm
 • Sürücü Çapı: 40 mm
 • Frekans Tepkisi: 20 Hz-20 kHz
 • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Var
 • Sesli Asistan Özelliği: Alexa Asistan, Google Asistan, Siri Asistan

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.